ARAZKHABAR.IR

۵۰۰ تن گیلاس اشنویه به کشور روسیه صادر شده است


۵۰۰ تن گیلاس اشنویه به کشور روسیه صادر شده است آراز خبر-  فرماندار اشنویه در جنوب آذربایجان غربی گفت: ۵۰۰ تن محصول گیلاس باغات این شهرستان امسال به کشور روسیه صادر شده است.

آراز خبر-  فرماندار اشنویه در جنوب آذربایجان غربی گفت: ۵۰۰ تن محصول گیلاس باغات این شهرستان امسال به کشور روسیه صادر شده است.

 سیدعلی ترابی روز چهارشنبه در ششمین جشنواره کشوری گیلاس اشنویه، اظهار کرد: این شهرستان یکی از قطب‌های تولید گیلاس در غرب کشور است و این محصول علاوه بر داخل کشور خریدارانی در کشورهای دیگر نیز پیدا کرده است.

وی افزود: اشنویه در زمینه تولید سیب هم یکی از قطب‌های آذربایجان غربی به شمار می‌رود و سیب باغات آن به هندوستان، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می‌شود.

فرماندار اشنویه ادامه داد: در دولت سیزدهم شاهد توسعه بخش‌های مختلف از جمله شهری و روستایی در این شهرستان هستیم که این شتاب توسعه در سایه امنیت پایدار موجود شکل گرفته است.

وی تاکید کرد: معرفی ظرفیت و پتانسیل‌های شهرستان در زمینه‌های مختلف، جذب سرمایه گذار و ایجاد فضای مفرح و شاد از جمله اهداف برگزاری ششمین جشنواره کشوری گیلاس اشنویه است.

ششمین جشنواره کشوری گیلاس اشنویه با حضور چشمگیر باغداران، فعالان بخش کشاورزی و ادارات مختلف به مدت سه روز، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در حال برگزاری است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/14 07:11 ب.ظ | دفعات بازدید: 2978 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot