ARAZKHABAR.IR

شهید سلیمانی اعتماد به نفس مقابله با استکبار را در محور مقاومت ایجاد کرد


شهید سلیمانی اعتماد به نفس مقابله با استکبار را در محور مقاومت ایجاد کرد آراز خبر- نماینده ولی فقیه در قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اعتماد به نفس لازم برای مقابله با استکبار جهانی را بین گروه های محور مقاومت ایجاد کرد. 

 حجت الاسلام والمسلمین احمد جلیلی روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت شهید سلیمانی در مهاباد افزود: امروز جبهه های مقاومت از جمله انصارالله، حزب الله، حشد الشعبی و حماس با اعتماد به نفس برگرفته از شهید سردار سلیمانی توانایی مقابله با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنابتکار را در خود می بینند و قدرت آن را در منطقه به چالش کشیده اند.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از میراث های گرانبهای شهید سلیمانی انسجام و اتحاد بین جبهه های محور مقاومت است که قبل از این شهید والامقام این اتحاد شکل نگرفته بود.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) ادامه داد: آمریکا با هدف تضعیف چهره مقاومت در منطقه اقدام به ترور شهید سلیمانی کرد که این مهم نه تنها به سرانجام نرسید بلکه در حال حاضر قدرت جبهه مقاومت در اوج است.

حجت الاسلام جلیلی با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی قدرت پوشالی سران استکبار را نشان داد، اظهار کرد: در این عملیات، یک‌هزار و ۵۰۰ نفر از رژیم جعلی صهیونیست کشته، سه هزار نفر زخمی و ۲۵۰ نفر هم اسیر شده اند.

وی گفت: با وجود حمایت استکبار جهانی به ویژه آمریکا، رژیم صهیونیست حتی موفق به آزادی یک نفر نیز نشده و این نشان از یاوه گویی های سران استکبار دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/12 03:09 ب.ظ | دفعات بازدید: 3078 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot