ARAZKHABAR.IR

سوخت قاچاق ۱۰ میلیارد ریالی در گمرک بازرگان کشف شد


سوخت قاچاق ۱۰ میلیارد ریالی در گمرک بازرگان کشف شد آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: محموله سوخت قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی این استان در گمرک بازرگان کشف شد.

آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: محموله سوخت قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی این استان در گمرک بازرگان کشف شد.

سردار رحیم جهانبخش روز سه‌شنبه در این خصوص افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارزِ پلیس امنیت اقتصادی آذربایجان غربی در راستای طرح مقابله با کالای قاچاق و در پی کسب خبری مبنی بر این که شخصی اقدام به انباشت و نگهداری فرآورده‌های نفتی غیرمجاز در گمرک بازرگان کرده است، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی مقام قضایی و دعوت از ماموران شرکت نفت، اکیپ گشت خودرویی به محل انباشت سوخت اعزام و در بازرسی از این محل، بیش از ۳۶ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق و فاقد مجوز به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: در این راستا، یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سردار جهانبخش با بیان اینکه پلیس برخورد قاطعانه با قاچاقچیان را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است، اظهار کرد: مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص، آن را با سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند تا اقدامات لازم صورت گیرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/03 10:23 ق.ظ | دفعات بازدید: 2939 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot