ARAZKHABAR.IR

روان‌سازی تردد مسافران از پایانه‌های مرزی آذربایجان‌غربی پیگیری می‌شود


روان‌سازی تردد مسافران از پایانه‌های مرزی آذربایجان‌غربی پیگیری می‌شود آراز خبر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: روانسازی و تسهیل تردد مسافران نوروزی از پایانه های مرزی استان مستمرا پیگیری و رصد می شود.

ایرج دست نشان گفت: از ۲۴ اسفند تا به امروز مورخ ۲ فروردین ماه بالغ بر ۷۲ هزار نفر مسافر نوروزی از پایانه های مرزی استان تردد داشتند که علی رغم‌ ترافیک بالای تردد مسافرین ثانیه ای وقفه در خدمات رسانی ایجاد نشده است و مسافران نیز در مقابل ترافیک بالا همکاری مناسبی با همکاران دارند.

وی ادامه داد: در بین پایانه های مرزی پنجگانه استان در پایانه مرزی بازرگان ایستائی مسافرینی که با خودروهای سواری به دلیل انجام عملیات عمرانی در طرف مقابل به عبارتی گمرک گوربلاغ در کشور ترکیه را شاهد بودیم که با حضور در این پایانه مرزی و انجام مذاکرات با طرف ترک و اتخاذ تدابیر مربوطه روند تردد سرعت بیشتری نسبت به روزهای قبل خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از جواب عمومی راهداری آذربایجان غربی، دست نشان اضافه کرد: ضمن دعوت از مسافرین به همکاری و صبوری بیشتر یادآور هستم که تلاش ها برای تسریع در تردد خودروهای شخصی به کشور ترکیه همچنان ادامه دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/02 08:56 ب.ظ | دفعات بازدید: 2633 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot