ARAZKHABAR.IR

رسیدگی به ۶ هزار پرونده تخلفاتی در آذربایجان غربی


رسیدگی به ۶ هزار پرونده تخلفاتی در آذربایجان غربی آراز خبر- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از رسیدگی به ۶ هزار پرونده تخلفاتی در آذربایجان غربی خبر داد.

حسین نجف زاده در این زمینه از رسیدگی به پرونده به پنج هزار و ۹۲۷ فقره پرونده در سه بخش کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، دارو و درمان در شعب تعزیرات حکومتی استان خبر داد و گفت: از این تعداد پرونده چهار هزار و ۴۲۰ فقره در بخش کالا و خدمات، هزار و ۲۹۶ فقره در بخش قاچاق کالا و ارز و ۲۱۱ فقره مربوط به حوزه بهداشت، دارو و درمان می‌باشد که در مجموع رسیدگی به این پرونده‌ها متخلفان اقتصادی به پرداخت ۲ هزار و ۷۰۷ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال محکوم شدند.

وی همچنین از صدور مجازات‌های غیر نقدی از قبیل ضبط کالاها و ارز قاچاق و خودروهای حامل کالای قاچاق، تعطیلی و پلمپ واحدهای متخلف، نصب پارچه و ممهور نمودن پروانه واحدهای متخلف به مهر تخلف، حبس بدل از جزای نقدی برای برخی از متخلفان خبر داد.

به گفته نجف زاده گزارش واحدهای گشت سیار ثبت شده با حضور دستگاه‌های نظارتی و متولیان بازار در سال جاری ۵۳۱ اکبپ گشت و سه هزار و ۲۳۶ بازرسی و از این تعداد بازرسی ۲ هزار و ۴۵ پرونده تشکیل و میزان محکومیت ۷۴ میلیارد ریال بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات وگزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی وصنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat۱۳۵.ir ویا تلفن ۳۳۴۶۶۸۰۳-۰۴۴ به تعزیرات حکومتی استان گزارش کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/06 02:25 ب.ظ | دفعات بازدید: 2081 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot