ARAZKHABAR.IR

دستگاه های خدماتی و امدادی برای فصل زمستان آمادگی کامل داشته باشند


دستگاه های خدماتی و امدادی برای فصل زمستان آمادگی کامل داشته باشند آراز خبر-فرماندار ارومیه به اجرای طرح‌های زمستانی توسط دستگاه‌های امدادی و خدماتی اشاره کرد و افزود: تمامی دستگاه‌های ذیربط باید در فصل زمستان آمادگی کامل داشته و با تجهیز و ماشین‌آلات مناسب در مسیرهای اصلی حضور فعال داشته باشند.

غلامحسین عماری، امروز چهارشنبه در جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان ارومیه که در سالن شهید سلیمانی فرمانداری شهرستان ارومیه برگزار شد، بر لزوم آمادگی و مشارکت بخشداران و دهیاران و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در اجرای طرح های فصل زمستان تاکید کرد.

وی با اشاره به آمادگی کامل برای ورود به فصل زمستان، گفت: پیش‌بینی، تهیه و  ذخیره‌سازی سوخت برای فصول سرد سال خصوصا روستاهای فاقد سوخت گاز از موارد اولویت‌دار و ضروری است.

فرماندار ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود همچنین به ساماندهی، لایروبی و تنظیف رودخانه شهرچایی ارومیه اشاره کرد و گفت: این موضوع از موارد ضروری و مطالبات بحق مردم ارومیه بود که پس از چندین سال هم‌اکنون در حال اجراست و در مدت ۲ ماه در طول مسیر این رودخانه عملیاتی و به اتمام می‌رسد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/21 11:12 ق.ظ | دفعات بازدید: 2818 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot