ARAZKHABAR.IR

 دستگاه قضا در مقابله با کلاهبرداری بسیار جدی است


 دستگاه قضا در مقابله با کلاهبرداری بسیار جدی است آراز خبر-دادستان عمومی و انقلاب ارومیه با اشاره به اینکه یکی از مواردی که در جامعه امروز موجب نارضایتی شهروندان شده، افزایش فعالیت مجرمانه کلاهبرداران در فضای مجازی و حقیقی است، گفت: ما در برخورد و مقابله با این عمل مجرمانه بسیار جدی هستیم.

حسین مجیدی روز سه شنبه در جلسه شورای معاونان دادستانی مرکز آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم همراهی و همیاری مردم در پرونده‌های قضایی اظهار کرد: دادیاران با موقعیت شناسی و حضور میدانی و واکنش سریع به موضوعات و نگاه مسوولانه، ضمن نظارت دقیق بر حسن اجرای قوانین با فساد برخورد کنند.

وی با اشاره به اینکه دادیاران و بازپرس ها بسترهای وقوع جرم کلاهبرداری و جعل را آسیب شناسی کنند، اضافه کرد: برخورد با کلاهبرداران با صدور قرارهای تامین مناسب در جرائم علیه اموال و مالکیت مردم، باید زمینه احقاق حق سریع شهروندان فراهم شود.

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه ادامه داد: باید حق، اموال و مالکیت مردم برای دادیاران و بازپرس‌ها مهم باشد و قضات دادسرا با حضور میدانی، کار دقیق و متقن نسبت به احقاق حق بزه‌دیده اهتمام مجدانه داشته باشند.

مجیدی با تاکید بر اینکه باید با حسن خلق و با سرعت به درخواست‌های مردمی رسیدگی کرد تا زمینه رضایتمندی شهروندان فراهم شود، افزود: با عمل و پیگیری های مجدانه مردم باید احساس کنند که مسوولان در کنار آنها هستند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/21 03:50 ب.ظ | دفعات بازدید: 3070 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot