ARAZKHABAR.IR

خبرنگار آراز خبر رتبه برتر جشنواره رسانه و حماسه حضور


خبرنگار آراز خبر رتبه برتر جشنواره رسانه و حماسه حضور آراز خبر- خبرنگار آرازخبر در اختتامیه جشنواره «رسانه و حماسه حضور»، موفق به کسب رتبه برتر این رویداد فرهنگی شد.

امروز آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره‌های رسانه‌ای جوانی جمعیت، رسانه و حماسه حضور و المپیاد ورزشی اصحاب رسانه برگزار شد.
در این آیین، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با تقدیر از حضور پرشکوه مردم در انتخابات اخیر اظهار داشت: باید در این رابطه از چهار قشر تقدیر کرد که یکی مردم که آگاه به زمانه بوده و مدبرانه وارد میدان شدند و انتخابات را پرشور و بانشاط کردند.
علیرضا نوروزی بیان کرد: مردم در انتخابات اخیر بار دیگر حماسه‌ای بزرگ آفریده و به دنیا ثابت کردند که مردم همچنان در پای انقلاب ایستاده‌اند.
وی افزود: دومین تقدیر را باید از عوامل اجرایی و نظارتی کرد که از آرای مردم مراقبت و صیانت کردند و سومین تقدیر نیز از آن نامزدهای انتخاباتی است که احساس وظیفه کرده و وارد صحنه شدند تا انتخابات سالم و رقابت سالمی را شاهد باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: چهارمین تقدیر را نیز باید از اصحاب رسانه کرد که دیده نمی‌شوند اما از اساس و پایه‌های بحث پرشور کردن انتخابات هستند و بی‌تردید حضور رسانه‌ها در انتخابات اخیر بسیار زیبا بود و در این رابطه سنگ تمام گذاشتند.
وی افزود: از سوی دیگر باید به مردم تبریک گفت که پیروز اصلی انتخابات هستند و خود آغازگر بوده و خود نیز به زیبایی آن را به پایان رساندند و در این راستا هر رایی که به نفع نامزدهای انتخاباتی ریخته شده است یک تعهد برای آنها به بار می‌آورد که اگر پاسخگو نباشند باید در پیشگاه خداوند جواب پس دهند.
نوروزی اظهار داشت: امید است شاهد تشکیل یک مجلس قدرتمند باشیم که به وطیفه نظارتی و قانون‌گذاری خود به خوبی عمل کرده و از حاشیه دوری کنند.

در پایان این مراسم، «راضیه شکری» خبرنگار آراز خبر در بخش یادداشت جشنواره «رسانه و حماسه حضور» رتبه قابل تقدیر را کسب کرده و تجلیل شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/15 02:58 ب.ظ | دفعات بازدید: 3141 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot