ARAZKHABAR.IR

خبرنگاران با جهاد تبیین جنگ رسانه‌ای دشمنان را خنثی کنند


خبرنگاران با جهاد تبیین جنگ رسانه‌ای دشمنان را خنثی کنند آراز خبر- فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: جنگ رسانهای دشمن در محیط جهالت اثر گذاری بیشتری دارد و خبرنگاران لازم است با جهاد تبیین این توطئه‌ها را خنثی کنند.

آراز خبر- فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: جنگ رسانهای دشمن در محیط جهالت اثر گذاری بیشتری دارد و خبرنگاران لازم است با جهاد تبیین این توطئه‌ها را خنثی کنند.

 سردار پاسدار محمدحسین رجبی روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان آذربایجان غربی افزود: جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است چرا که در روشنگری جامعه نقش مهمی ایفا می‌کند.

وی اظهار کرد: نیازمند ارتقای فهم سیاسی، اقتدار و دانایی جامعه بخصوص در عرصه انتخابات هستیم که این رسالت خبرنگاران است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ادامه داد: تبیین، امید آفرینی، الهام بخشی، ایجاد انگیزه از مواردی است که در عرصه رسانه به عنوان کلید واژه‌هایی برای فعالیت و تولید محتوا لازم است به آنها توجه شود.

سردار رجبی اضافه کرد: دشمن با رسانه به جنگ با ما پرداخته‌ و ما نیز با رسانه لازم است مقابل آنان بایستیم و میزان فعالیت‌های رسانه‌ای و کیفیت آن براین عرصه اثر گذار است.

به گفته وی، لازم است با ایجاد انگیزه و الهام بخشی در قشرهای مختلف جامعه در یک شرایط امن و آرام به مشارکت بالا و انتخاب بهینه در انتخابات پیش رو کمک شود.

مسوول بسیج رسانه آذربایجان غربی هم در این آیین گفت: تشکیل جبهه واحد رسانه‌ای از سوی بسیج رسانه استان پیگیری می‌شود.

جهانگیر اسلام پرست اظهار کرد: رسانه‌ها در زمینه سازی برای پیشبرد تمدن اسلامی و ایرانی نقش مهمی را ایفا می‌کنند و کارکردهایی چون گفتمان سازی و تولید محتوا را برعهده دارند.

وی با اشاره به اینکه نشاط و امیدآفرینی توسط رسانه‌ها مدنظر است، افزود: برگزاری ۲ جشنواره در استان از جمله جشنواره رسانه‌ای ابوذر و جشنواره امید در دست اقدام است که از این طریق مطالبه گری لازم است که در تولید آثار خبرنگاران مد نظر باشد.

در این آیین از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان آذربایجان غربی با اهدای لوح و هدایایی، تقدیر شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/22 01:10 ب.ظ | دفعات بازدید: 3456 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot