ARAZKHABAR.IR

تجمع مردم ارومیه در محکومیت کشتار وحشیانه کـودکان مظلوم فلسطین


تجمع مردم ارومیه در محکومیت کشتار وحشیانه کـودکان مظلوم فلسطین آراز خبر-  تجمع باشکوه مردمی در آذربایجان‌غربی در محکومیت کشتار وحشیانه کـودکان مظلوم فلسطین برگزار شد.

همزمان با سراسر استان آذربایجان غربی این تجمع باشکوه صبح شنبه ۲۷ آبان ماه در پی محکومیت کشتار ددمنشانه مردم غزه توسط رژیم غاصب صهیونیستی در ارومیه با حضور پرشور مردم ولایی و غیور ارومیه برگزار شد.

طوفان الاقصی ضعف قدرت نظامی اسرائیل را به دنیا نشان داد

در این تجمع، نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: طوفان الاقصی، ضعف قدرت نظامی اسرائیل را به دنیا نشان داد و هیمنه این رژیم را شکست چرا که اسرائیل ادعا داشت که چهارمین قدرت برتر نظامی دنیا است اما در مقابل یک گروه شبه نظامی حرفی برای گفتن نداشت.

حجت الاسلام فیاضی با اشاره به اینکه طبق آیات قرآن، هرکس صدای مظلومی را بشنود ولی جواب ندهد مسلمان نیست، تصریح کرد: خداوند بارها در قرآن کریم فرموده آینده از آن انسان های برحق است .

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی 75 سال است که جنایت می کند و اگر امروز حماس، قهرمانانه در مقابل این رژیم سفاک ایستاده به این دلیل است که به نصرت الهی ایمان دارد و می داند که حق بر باطل پیروز است.

وی بااشاره به اینکه حقوق بشر و آزادی که کودک کشی را آزادی می دانند مایه ننگ است، یادآور شد: مدعیان حقوق بشر و سازمان های بین المللی در مقابل کودک کشی و جنایتهای اسراییل سکوت کرده اند و نشان دادند عملکردشان در دنیا بر مبنای معیارهای دوگانه است و با توجه به منافع امریکا و اسرائیل حرکت می کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان خاطر نشان کرد: حادثه غزه موجب شد ملتهای جهان بیدار شوند و نوعی بیداری جدید را دنیا ایجاد کرد و اکنون رژیم صهیونیستی منفورترین دولت در دنیا است.

وی بااشاره به جلسه بی نتیجه سران کشورهای اسلامی در ریاض افزود: باید به حال برخی کشورهای اسلامی که در مقابل این جنایتها سکوت کرده و گاها به رژیم صهیونیستی کمک هم می کنند، تاسف خورد.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اکنون غزه زیر آوار نیست بلکه شرافت بشریت و حقوق بین الملل در زیر آوار هستند و نابود شده اند.

حجت الاسلام فیضی ادامه داد: جنگ غزه نشان داد کسانی که می گفتند عصر گفتمان است نه عصرموشک، اشتباه می کردند چرا که پایدارترین مولفه برای هر کشور مولفه قدرت است و برای ایستادگی در مقابل دشمن باید امنیت پایدار داشته باشیم.

رژیم صهیونیستی نابود شدنی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی نیز در ادامه گفت: تجمعات جهانی در حمایت از مردم غزه نشان از منفور شدن رژیم صهیونیستی است و این پیام را مخابره می کند که این رژیم نابود شدنی است و فلسطینی ها به حق خود خواهند رسید.

حجت الاسلام ناصر آقایی با بیان اینکه فلسطینیان در خط مقدم دفاع از اسلام و بهترین مدافعانان اسلام هستند، افزود: فلسطینی‌ها ثابت کردند با دست خالی ولی با توکل برخدا میتوان بر باطل و دشمن تا دندان مسلح  پیروز شد.

وی اظهار کرد: بر همه آزادی خواهان واجب است در صحنه‌های محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حضور یابند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: شعار مرگ بر اسرائیل که اکنون در سراسر جهان طنین انداز شده نشان دهنده این است که نابودی رژیم کودک کش اسرائیل نزدیک است.

وی یاد آور شد: حضور در تجمع حمایت از مردم و کودکان غزه، عبادت سیاسی است و لبیک به وظیفه اسلامی و انسانی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/27 12:02 ب.ظ | دفعات بازدید: 3082 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot