ARAZKHABAR.IR

اعلام محدودیتهای ترافیکی روز قدس در ارومیه


اعلام محدودیتهای ترافیکی روز قدس در ارومیه آراز خبر- رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی از اعلام محدودیتهای ترافیکی مرکز استان در روز قدس خبرداد.

سرهنگ حجت مشتاق در تشریح این خبر گفت: پلیس راهور استان اقداماتی در زمینه ایجاد نظم و امنیت ترافیکی در معابر منتهی به محل اصلی برگزاری مراسم راهپیمایی روز فدس انجام خواهد داد لذا از شهروندان محترم درخواست می شود با خادمین خود در پلیس راهور همکاری لازم را داشته  و جهت رسیدن به مقصدشان از سایر مسیرها استفاده نمایند.
 وی در ادامه بیان کرد: شهروندان شرکت کننده در مراسم راهپیمایی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نموده و به جهت کمبود محل پارک خودرو از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری نمایند.

رئیس پلیس راهور استان تاکید کرد: راندن دوچرخه و موتور سیکلت در مسیرهای راهپیمایی ممنوع بوده و از حرکت آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.
 وی نیز تصریح کرد: شهروندان محترم از پارک کردن خودرو در مسیر راهپیمایی اعلام شده جداً خودداری نمایند چرا که در صورت توقف خودروی آنها توسط جرثقیل به محل دیگر انتقال خواهد یافت.
 سرهنگ مشتاق گفت: محدودیت های ترافیکی ایجاد شده از ساعت ۰۸۰۰ روز جمعه (روز قدس) در مرکز استان به شرح ذیل جهت اطلاع شهروندان است:  (مسیر اصلی خیابان شهید منتظری به سمت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) خواهد بود) 
۱-تقاطع شهید مدنی- شهید مطهری به سمت میدان ولایت فقیه  
۲-خیابان شهید طالقانی به سمت میدان ولایت فقیه 
۳خیابان پرشکیان به سمت میدان دفاع مقدس 
۴-تقاطع مافی- رسالت به سمت میدان دفاع مقدس 
۶-تقاطع خیابان گلدیس با پزشکیان به سمت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) 
۷-تقاطع عطایی- امام به سمت میدان ولایت فقیه  
۷- تقاطع بعثت- باکری به سمت خیابان شهید منتظری 
۸-میدان دفاع مقدس به سمت خیابان شهید منتظری


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/16 10:20 ق.ظ | دفعات بازدید: 3211 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot