ARAZKHABAR.IR

استاندار آذربایجان غربی رأی خود را به صندوق انداخت


استاندار آذربایجان غربی رأی خود را به صندوق انداخت آراز خبر-  استاندار آذربایجان غربی روز جمعه ۸ تیرماه رای خود را ‌به صندوق انداخت.

محمد صادق معتمدیان با حضور در شهردای ارومیه با شرکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری رای خود را به صندوق انداخت. 

آمادگی و تدابیر حداکثری برای برگزاری یک انتخابات باشکوه در آذربایجان غربی فراهم شده است

استاندار آذربایجان غربی امروز در حاشیه انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران با اشاره به محدودیت زمانی برای برگزاری انتخابات زودهنگام، گفت: با همکاری عوامل اجرایی و نظارتی در حداقل زمان، آمادگی و تدابیر حداکثری برای برگزاری یک انتخابات باشکوه در آذربایجان غربی فراهم شده است.

محمدصادق معتمدیان ، با اشاره به تعامل و هم افزایی تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات، افزود: از ۸ صبح امروز در ۲ هزار و ۳۵۷ شعبه اخذ رای در سطح استان، اخذ آرای مردم آغاز شده است.

وی همچنین با بیان اینکه بستر امنیتی کامل برای برگزاری انتخابات در آذربایجان غربی فراهم شده، خاطرنشان کرد: با اهتمام نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی، شرایط برای برگزاری انتخابات باشکوه در امنیت کامل مهیا شده است.

استاندار آذربایجان غربی با ابراز امیدواری برای حضور باشکوه مردم استان در انتخابات، افزود: انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک انتخابات ملی، در سرنوشت کشور تاثیرگذار بوده و انتخاب بالاترین مقام اجرایی کشور حق قانونی مردم است.

معتمدیان همچنین با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری درخصوص ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات، اضافه کرد: حضور باشکوه مردم در انتخابات، امنیت ملی را تضمین کرده و تهدیدات دشمنان در عرصه‌های مختلف را خنثی می سازد.

وی در ادامه با بیان اینکه حضور در انتخابات یک وظیفه ملی است، افزود: حضور مردم در پای صندوق های رای، یک تکلیف شرعی و قانونی بوده و مردم باید از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کنند.

استاندار آذربایجان غربی به توصیه رهبر معظم انقلاب درخصوص انتخاب اصلح نیز اشاره کرده و یادآور شد: چهار کاندیدای تائید شده، افرادی صالح بوده و انتخاب اصلح توسط مردم، می تواند زمینه را برای پیشبرد سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران و شتابدهی به پروژه های عمرانی و اقتصادی جهت تحقق پیشرفت و آبادانی کشور فراهم سازد.

معتمدیان همچنین با تاکید بر اینکه قهر کردن با صندوق رای راهکار نیست، افزود: با شرکت در انتخابات، سرنوشت کشور را به دست رئیس جمهور منتخب سپرده و می توانیم در تعیین سرنوشت کشورمان مشارکت داشته باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان با تحریم ها به دنبال سیاه نمایی وضعیت کشور هستند، تصریح کرد: با متقاعد کردن اطرافیان برای حضور در انتخابات و خلق یک حماسه، دشمنان را ناکام خواهیم گذاشت.

استاندار آذربایجان غربی در پایان با اشاره به مشارکت بالای مردم استان در انتخابات دوره های گذشته، افزود: مردم آذربایجان غربی بار دیگر در راستای رفع مشکلات استان، مشارکت بالایی در انتخابات خواهند داشت.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/04/08 10:22 ق.ظ | دفعات بازدید: 1869 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot