ARAZKHABAR.IR

اجرای طرح دستگیری معتادان متجاهر در محوطه‌های تاریخی ارومیه


اجرای طرح دستگیری معتادان متجاهر در محوطه‌های تاریخی ارومیه آراز خبر- فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری معتادان متجاهر در محوطه‌های تاریخی ارومیه خبر داد.

آراز خبر- فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری معتادان متجاهر در محوطه‌های تاریخی ارومیه خبر داد.

بهزاد حجابی در این زمینه افزود: با توجه به اهمیت آثار تاریخی در جذب گردشگران، رونق اقتصادی و نیز صیانت و حفاظت از آثار و بناهای تاریخی این طرح از ۱۸ تیر در راستای ایجاد امنیت پایدار اجرا شد.

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی اظهار کرد: طی هماهنگی‌های لازم با فرماندهی انتظامی ارومیه اجرای طرح منطقه‌ای، پاک‌سازی و جمع‌آوری معتادان متجاهر پیرامونی مسجد جامع ارومیه به‌عنوان یکی از آثار ارزشمند این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: این طرح با محوریت یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و عوامل کلانتری ۱۱ شهری ارومیه اجرا و طی آن تعدادی معتاد متجاهر و کارتن‌خواب دستگیر شدند.

حجابی با بیان اینکه اجرای این طرح همچنین در کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر است، ادامه داد: اجرای این طرح در سایر اماکن تاریخی ارومیه و استان نیز ادامه خواهد داشت.

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی با بیان اینکه اجرای این طرح با رضایت مردم و کسبه بازار تاریخی و اطراف مسجد جامع ارومیه همراه بوده است، یادآور شد: جا دارد از نیروهای یگان حفاظت، فرمانده انتظامی ارومیه و رئیس و نیروهای کلانتری ۱۱ شهری بابت اجرای طرح تقدیر کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/19 09:27 ق.ظ | دفعات بازدید: 2762 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot