ARAZKHABAR.IR

آماده‌باش ۱۰ ایستگاه‌ آتش‌نشانی ارومیه در شب چهارشنبه‌ آخر سال


آماده‌باش ۱۰ ایستگاه‌ آتش‌نشانی ارومیه در شب چهارشنبه‌ آخر سال آراز خبر-رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: ۱۰ ایستگاه‌ آتش‌نشانی همچنین ۸۰ آتش‌نشان در شب چهارشنبه آخر سال با آماده‌باش کامل، ایمنی شهروندان را تامین می‌کنند.

حسین سرباز رشید  بیان کرد: در اجرای طرح استقبال از بهار، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از ۱۵ اسفند ماه با استقرار خودروها در بیش از ۵ نقطه حساس و گشت‌زنی موتور سواران به همراه تجهیزات کامل در طی روز در نقاط پرتردد شهر و اماکن تجمعی در خدمت شهروندان خواهند بود.

به گفته وی، این سازمان با توجه به نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخر سال، آماده انجام ماموریت‌های محوله را داشته و در روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه نیز تمام ۱۰ ایستگاه فعال آتش‌نشانی با بیش از ۸۰ آتش‌نشان و آتش‌نشانان ذخیره به منظور پوشش ایمنی شهر در آماده باش کامل بوده همچنین ۵ تیم سیار به گشت‌زنی می‌پردازند.

سرباز رشید با اشاره به احتمال بروز ترافیک‌ در چهارشنبه آخر سال و افزایش زمان رسیدن به محل حوادث و امدادرسانی از شهروندان درخواست کرد که همکاریهای لازم با خودروهای امدادی را داشته باشند.

وی یادآور شد: در هنگام بروز هر گونه حادثه‌، سریعاً مراتب را به سامانه ۱۲۵ و یا نیروهای آتش‌نشانی مستقر در سطح شهر اطلاع داده و در صورت مشاهده خودروهای آتش‌نشانی حین اعزام به ماموریت، مسیر را برای تردد این خودروها باز نگه دارند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/22 09:09 ق.ظ | دفعات بازدید: 2711 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot