ARAZKHABAR.IR

نوع جدیدی از کرونا در شوط کشف شد


نوع جدیدی از  کرونا در شوط کشف شد رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:۷ کارگر کارخانه‌ای در شوط به خاطر ابتلا به نوع جدید کرونا قرنطینه شدند

دکتر محمدمهدی گویا  رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هفت کارگر کارخانه‌ای در شوط در شمال آذربایجان غربی، به خاطر مشکوک بودن به نوع جدیدی از ویروس کرونا قرنطینه شده اند که البته بررسی‌های لازم در این خصوص در حال انجام است.

 گویا افزود: هفته گذشته همکاران این مرکز در بررسی موارد ابتلا به کرونا در این شهرستان، متوجه شدند که موارد مشکوکی در یکی از کارخانه‌های این منطقه وجود دارد.

او اضافه کرد: پس از این امر، همه کارگران این کارخانه مورد آزمایش قرار گرفته و بررسی‌های تشخیصی تکمیلی در این خصوص در دستور کار قرار گرفت.

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: هفت مورد ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در این بررسی‌ها تشخیص داده شد که البته حال همه آن‌ها خوب بود و نیازی به بستری در بیمارستان نداشتند.

گویا گفت: این افراد و همه کارگران کارخانه تا ۱۴ روز تحت نظر قرار دارند و اقدامات تشخیصی در این خصوص صورت می‌گیرد.

وی افزود: این آزمایش‌ها، چندین نوبت دیگر انجام خواهد گرفت و چنانچه اطمینان پیدا کنیم که موردی از ابتلا به عفونت جدید در بین این افراد نیست، کارخانه به شرایط عادی خود برمی‌گردد.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/02/13 08:35 ب.ظ | دفعات بازدید: 191 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot