ARAZKHABAR.IR

ساخت بزرگترین کشتارگاه صنعتی منطقه در ارومیه


ساخت بزرگترین کشتارگاه صنعتی منطقه در ارومیه طرح مجتمع کشتارگاه صنعتی ارومیه با سرمایه گذاری ۸۵ میلیارد تومان در زمینی به مساحت دوهکتار احداث می شود.

 فرماندار ارومیه در حاشیه بازدید از این مجتمع گفت :این مجتمع کشتارگاه صنعتی با هدف راه‌اندازی زنجیره تامین و عرضه فرآورده‌های گوشتی در زمینی به مساحت ۲ هکتار در ارومیه راه‌اندازی می‌شود.

مقابلی با بیان اینکه با راه‌اندازی این واحد برای ۳۵۰ نفر از جوانان منطقه زمینه اشتغال فراهم می‌شود تصریح کرد: تضمین سلامت دام کشتار شده، ساماندهی میادین دواب شهرستان، کشتار و بسته بندی گوشت با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا، بسته بندی و عرضه

بهداشتی سایر فراورده‌های گوشتی و رونق صنعت دامپروری و صنایع وابسته در استان از اهداف راه‌اندازی این واحد  است

وی درادامه  امکان صادرات گوشت تازه به دلیل به کارگیری فناوری روز برای افزایش مدت ماندگاری محصول  و کاهش قیمت عرضه محصولات به مصرف کننده نهایی  را از دیگر اهداف راه‌اندازی این کشتارگاه صنعتی عنوان کرد.

در این بازدید  مشکلات مربوط به روشنایی، راه دسترسی، تامین مصالح نهایی برای اتمام عملیات فیزیکی، انتقال میدان دواب به جنب کشتارگاه و دریافت تسهیلات پیش بینی شده مورد بررسی قرار گرفت  و تصمیمات لازم برای  تسهیل و تسریع در روند پیشرفت این پروژه اتخاذ شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/02/25 01:12 ب.ظ | دفعات بازدید: 234 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot