ARAZKHABAR.IR

انجام عملیات برف روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر سطح شهر ارومیه


انجام عملیات برف روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر سطح شهر ارومیه معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: عملیات برف روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر با تلاش بیش از 1000 نیرو شهرداری ارومیه انجام شد.

به گزارش آرازخبر، امیر سحابی با بیان اینکه مدیریت شهری با بسیج نیروها و ماشین آلات شهرداری به استقبال بارش ها رفت، اظهار داشت: با حضور شبانه روزی در سطح شهر مشکلات ناشی از بارش ها کنترل و عملیات پاکسازی معابر از برف انجام می شود.

وی با بیان اینکه عملیات برف روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر با تلاش بیش از 1000 نیرو شهرداری ارومیه انجام شد، اضافه کرد: بیش از 160 دستگاه از ماشین آلات شهرداری عملیات پاکسازی معابر از برف را از جمعه گذشته انجام دادند و با اوج بارش ها، این عملیات بیش تر درسطح شهر شدت گرفت.

سحابی با اشاره به ماشین آلات شهرداری ارومیه در امر برف روبی معابر، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 10 دستگاه نمک پاش و 10 دستگاه کامیون تیغه دار همراه با سایر ماشین آلات مدیریت شهری عملیات برفی روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر را با تمام توان انجام می دهند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر عملیات نمک پاشی در معابر اصلی و شیب دار انجام می گیرد و همچنین در معابر شیب دار مخازن نمک جهت استفاده تعبیه شده است اما تمام تلاش شهرداری بر این معطوف شده است که از حداقل نمک در بازگشایی معابر با هدف آسیب نرساندن به محیط زیست استفاده کند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه با بیان اینکه عملیات برفی روبی 950 خیابان و بیش از 23 هزار کوچه شهر ارومیه در ساعات اولیه بارش ها امکان پذیر نیست، اظهار کرد: اولویت اصلی مدیریت شهری در برف روبی معابر، معابر اصلی و شیب دار است.

وی با بیان اینکه شهروندان یاریگر شهرداری ارومیه در این روزهای برفی باشند، تصریح کرد: جهت تسهیل در تردد های شهری و کاهش ترافیک در هسته مرکزی از شهروندان در خواست می شود که از تردد با خودرهای تک سرنشین در معابر اجتناب ورزند همچنین شهروندان برف روی پشت بام ها را در معابر تا حد ممکن جهت جلوگیری از انباشت برف نریزنند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه اعلام کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکلات ناشی از بارش ها در نقاط مختلف شهر با شماره‌ 137 در ارتباط باشند تا مشکلات مطروحه در اسرع وقت پی‌گیری شود.


برچسب ها: برف روبی

تاریخ: 1398/10/29 10:19 ق.ظ | دفعات بازدید: 782 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot