ARAZKHABAR.IR

نهم دی ماه روز بصیرت و تجلی شور و شعور مردم ایران است


نهم دی ماه روز بصیرت و تجلی شور و شعور مردم ایران است سرتیپ دوم علی حاجیلو گفت: در نهم دی با مردم از همه اقشار به صورت یکپارچه و خودجوش به نائب بر حق امام زمان(عج) لبیک گفتند.

به گزارش آرازخبر، سرتیپ دوم علی حاجیلو در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی که با حضور فرماندهان و کارکنان قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا برگزار شد، اظهار داشت: نهم دی ماه روز بصیرت و تجلی شور و شعور مردم ایران است این روز، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است. نفی سلطه پذیری، استکبارستیزی، استقلال خواهی و مقابله با توسعه طلبی نظام سلطه در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگویی برای آزادی خواهان می‌باشد.
وی افزود: آمریکایی ها پس از اعمال تحریم ها سنگین علیه ملت ایران در این فکر بودند که ایران منزوی خواهد شد اما همین رزمایش مشترک بین ایران، چین و روسیه خط بطلانی بر این طرز تفکر آمریکایی‌ها بود. قطعاً طرح های دشمنان هر روز پیچیده تر خواهد شد. آمریکا در تلاش است تا از توسعه تفکر ملت ایران بر سایر ملت ها جلوگیری کند. آمریکا در همه دسیسه‌هایش از ملت و مقام معظم رهبری سیلی خورده است.
ارشد نظامی آجا در شمالغرب خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ یک امر یک مرحله‌ای نبوده است زیرا در آن سال اتفاقات عجیبی رخ داد. در آن سال حضور بیش از ۴۰ میلیون نفر در پای صندوق های رای که در جهان بی نظیر بود دشمنان را شوکه کرد. آن‌ها در تلاش بودند تا این پیروزی را با استفاده از عواملشان در داخل تبدیل به شکست کنند، همانگونه که بنیامین نتانیاهو در آن برهه گفت که این عوامل سرمایه‌های رژیم‌صهیونیستی در ایران هستند. با این وجود ورود مقام معظم رهبری در چنین صحنه های حساس و مدیریتشان در بحران‌ها برای تمام دنیا درس عبرتی می‌باشد و تیر خلاصی بر پیکر ناپاک دشمنان بوده است که در نهایت باعث شد یک جریان فکری به نام حماسه ۹ دی به وقوع پیوندد. رهبری همیشه ضعف‌ها را به قدرت، شکست‌ها را به پیروزی و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌اند. در فتنه ۸۸ عوامل دشمن به مردم توهین کردند و مساجد و قرآن ها را آتش زدند تا نشانه‌های دین را از بین ببرند، در نهایت عوامل دشمن با حمله به دسته‌های عزاداری سیدالشهدا مردم را مجبور به مقابله کردند.
فرمانده قرارگاه منطقه شمالغرب نزاجا تصریح کرد: حماسه ۹ دی برگ زرینی در تاریخ بعد از انقلاب اسلامی است که دشمنان دین و خدا را مایوس کرد و دل امام زمان و مقام معظم رهبری را خرسند ساخت. ۹ دی روزی بود که ارتش الهی بر ارتش شیطان پیروز شد. در این روز مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مجدداً با مشت‌های گره کرده مردم تایید شد.
وی افزود: این روز آثار مثبت زیادی داشت که می‌توان به افزایش اقتدار و استحکام نظام، برداشته شدن نقاب از چهره مدعیان دروغین داخلی و بیرونی اشاره کرد. همچنین این روز را می‌توان به عنوان یک رفراندوم ملی برای تایید نظام قلمداد کرد که مردم به صورت خودجوش در همه ایران حضور پیدا کردند. از دیگر آثار حماسه ۹ دی می‌توان به آشکار شدن دشمنی گسترده غرب با ایران، حفظ استقلال سیاسی و نمایان شدن ظرفیت واقعی انقلاب اشاره کرد.
حاجیلو در پایان صحبت‌هایش گفت: در روز نهم دی ماه مردم از همه اقشار یکپارچه و خودجوش به نائب بر حق امام زمان لبیک گفتند. هرچند نهم دی ماه در ایران اسلامی رخ داد اما پایه های کاخ سفید در آمریکا را لرزاند. نهم دی‌ماه باعث تعالی نظام مقدس اسلامی شد و تو دهنی محکمی به دشمنان بود. ان نشاالله انقلاب اسلامی با رهبری آیت الله خامنه ای با انقلاب امام زمان همراه خواهد شد.

خبر از مهناز رنجه بازو


برچسب ها: حماسه 9 دی

تاریخ: 1398/10/10 09:58 ق.ظ | دفعات بازدید: 3651 | چاپ