ARAZKHABAR.IR

200 کامیون نمک روزانه از ارومیه خارج می‌شود


200 کامیون نمک روزانه از ارومیه خارج می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: روزانه بیش از ۲۰۰ کامیون نمک از دریاچه ارومیه در منطقه انزل خارج می‌شود ،بدون اینکه نفعی برای شهرداری شهر های اطراف  داشته باشد


گروه خبر:به گزارش آراز خبر،نقی کریمی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار کرد: با توجه به وجود باغات بسیاری در سطح شهرستان ارومیه ضروری است در این راستا برنامه‌ریزی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در فصل برداشت محصول، از استان‌های دیگر در سطح بسیار کلان باغات را اجاره می‌کنند و محصولات ارومیه بدون اینکه منفعتی برای شهر داشته باشد از استان خارج می‌شود و این افراد عوارض پرداخت نمی‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با بیان اینکه تردد ماشین‌آلات در سطح شهر در زمان ورود و خروج کامیون‌ها برای بارگیری میوه‌ها آسفالت ارومیه را تخریب می‌کند، تصریح کرد: با توجه به اینکه باید عملیات آسفالت، لکه‌گیری و سایر خدمات شهری را انجام دهیم و منفعت این اقدامات برای شهرهای دیگر است، این موضوع باید با استاندار آذربایجان غربی مطرح شود.

کریمی اضافه کرد: روزانه بیش از ۲۰۰ کامیون نمک از دریاچه ارومیه در منطقه انزل خارج می‌شود، بدون اینکه برای شهرداری‌های قوشچی، نوشین‌شهر و ارومیه نفعی داشته باشد


برچسب ها:

تاریخ: 1401/11/03 07:01 ق.ظ | دفعات بازدید: 284 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot