ARAZKHABAR.IR

۶۹ هکتار زمین برای اجرای نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلمان آماده شد


۶۹ هکتار زمین برای اجرای نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلمان آماده شد آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۶۹ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلمان آماده شده که در ۲ محله غدیر و فدک این شهر قرار دارد.

سیدمحسن حمزه لو  افزود: شهر جدید گلمان، ظرفیتی قابل توجه برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به شمار می رود که در این راستا برنامه ریزی های جدی برای استفاده از این ظرفیت در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر طرح های دیگر، قرار است سه هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در شهر جدید گلمان ارومیه ساخته و تحویل متقاضیان ‌شود.

وی اظهار کرد: این واحدهای مسکونی در ۲ محله غدیر و فدک به ترتیب به مساحت های ۲۹ هکتار و ۴۰ هکتار ساخته خواهد شد که زمین های آنها آماده سازی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ادامه داد: روند نظارت بر اجرای طرح های مسکن به ویژه پروژه سه هزار و ۴۰۰ واحدی شهر جدید گلمان با جدیت دنبال می‌شود و باید این طرح‌ها با سرعت بیشتری اجرایی شود.

حمزه لو گفت: کندی کار این طرح به هیچ عنوان قابل قبول نیست و باید سرعت بیشتری به اجرای طرح داد.

وی افزود: این طرح به صورت ویلایی و گروهی ۲ طبقه ساخته و تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی اظهار کرد: ساخت مسکن با هدف تامین ابتدایی ترین نیاز جامعه هدف و توسعه رفاه اجتماعی از مسائل مورد توجه بوده و که این امر با جدیت دنبال می شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/21 09:20 ق.ظ | دفعات بازدید: 2223 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot