ARAZKHABAR.IR

۳ جایگاه سوخت CNG غیراستاندارد در آذربایجان غربی تعطیل شد


۳ جایگاه سوخت CNG غیراستاندارد در آذربایجان غربی تعطیل شد آراز خبر-مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی از تعطیلی ۳ جایگاه CNG غیراستاندارد در استان خبر داد.

 وحید موسی پور ظهر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه به متصدیان این جایگاه‌ها برای برطرف کردن نواقص، اخطاریه‌ها و تذکرات لازم داده شده بود افزود: تاکنون نسبت به رفع مشکلات و استاندارد سازی این جایگاه‌ها اقدامی انجام نشده است و به همین دلیل ۳ جایگاه در استان تعطیل است.

وی عنوان کرد: نسبت به ارزیابی جایگاه‌های سوخت حساسیت ویژه‌ای وجود دارد و طبق بررسی با ظروف کالیبره، هیچکدام از نازل‌های سوخت مشکلی مشاهده نشده و مشکلات فنی موجب تعطیلی این ۳ جایگاه سوخت شده است.

موسی پور، ادامه داد: صدور علامت دانش نماد (استانداردسازی محصولات تولیدی شرکت‌های دانش بنیان) برای شرکت‌های دانش بنیان آذربایجان غربی آغاز شده که در این راستا تاکنون ۳ شرکت اقدامات لازم را برای اخذ این نماد انجام داده‌اند.

مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی افزود: به کمک دادگستری استان، با واحدهایی که زیربار استاندارد سازی خدمات، نمی‌روند برخورد جدی می‌شود.

موسی پور اظهارکرد: شهربازی و پارک‌های بازی تحت تملک شهرداری ارومیه که در سال‌های گذشته نسبت به اخذ علامت استاندارد تمکین نمی‌کردند، ملزوم به دریافت علامت استاندارد شده‌اند و در حال حاضر تمام شهرداری‌های استان نسبت به استاندارد سازی لوازم بازی اقدام کرده‌اند.

وی ادامه داد: نیمه نخست امسال، یک هزار و ۴۱۴ مورد از مراکز تولیدی نمونه برداری شده است که در این راستا یک هزار و ۲۴۲ آزمون از مراکز تولیدی انجام شده است.

مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی اضافه کرد: همچنین نیمه نخست امسال ۲۲۶ پرونده صادراتی و ۳ هزار و ۴۳ پرونده وارداتی مشمول استاندارد داشتیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/20 01:23 ب.ظ | دفعات بازدید: 3130 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot