ARAZKHABAR.IR

۳۲۲ میلیارد ریال تسهیلات غیرمجاز بانکی در آذربایجان غربی کشف شد


۳۲۲ میلیارد ریال تسهیلات غیرمجاز بانکی در آذربایجان غربی کشف شد آراز خبر- رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: یک فقره پرونده وام غیرمجاز بانکی به ارزش ۳۲۲ میلیارد ریال در استان کشف و سه متهم این پرونده دستگیر شدند.

آراز خبر- رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: یک فقره پرونده وام غیرمجاز بانکی به ارزش ۳۲۲ میلیارد ریال در استان کشف و سه متهم این پرونده دستگیر شدند.

 سرهنگ بابک فرشباف در این خصوص اظهار کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه کارمند یکی از بانک‌های عامل استان با همدستی ۲ نفر دیگر با شگردهای خاصی اقدام به اخذ تسهیلات غیر مجاز بانکی به نام بستگان و دوستان خود به تعداد ۱۶۳ نفر کرده‌اند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی قضائی و پس از استخراج و بررسی مستندات، مشخص شد متهمان با استفاده از ترفندهای خاصی، چندین نوع وام از بانک به اسم اشخاص متعدد دریافت کرده‌اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی اضافه کرد: در بررسی کارشناسی کل مبلغ تسهیلات غیر مجاز اخذ شده بالغ بر ۳۲۲ میلیارد ریال برآورد شد که در این زمینه پرونده تشکیل و سه متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ فرشباف گفت: پلیس امنیت اقتصادی در مبارزه بی امان با غارتگران بیت المال، سود جویان و دلالان تلاش خود را به کار بسته تا هر گونه تحرکی از ضربه زنندگان به اقتصاد جامعه سلب شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/16 01:18 ب.ظ | دفعات بازدید: 2828 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot