ARAZKHABAR.IR

۱۸۰ تیم آماده تامین برق پایدار حوزه های انتخاباتی در آذربایجان‌غربی هستند


۱۸۰ تیم آماده تامین برق پایدار حوزه های انتخاباتی در آذربایجان‌غربی هستند آراز خبر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: نیروهای عملیاتی این شرکت در قالب ۱۸۰ گروه برای تامین برق پایدار حوزه های انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه در حالت آماده باش قرار گرفته اند.

طاهر کیاهر روز پنجشنبه افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و اهمیت خدمات رسانی در زمان برگزاری انتخابات، برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم برای پشتیبانی و پایداری کامل شبکه‌های توزیع برق و تامین برق شعب اخذ رای اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: تامین و آماده باش چندین دستگاه خودرو عملیاتی سنگین و نیمه سنگین، بازدید گروه‌های اجرایی از وضعیت تامین برق مراکز و شعب اخذ رای در شهرستان‌ها، انجام اصلاحات و تعمیرات مورد نیاز احتمالی و پیگیری و پیش‌بینی تامین برق اضطراری فرمانداری‌ها یا بخشداری‌ها از جمله تمهیدات ذکر شده است.

وی بیان کرد: از امروز پنجشنبه تا پایان برگزاری انتخابات و شمارش آرا این نیروها آماده باش خواهند بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: این گروه های عملیاتی شامل گروه های اجرایی، عملیاتی، پشتیبانی و نظارتی به صورت کامل آماده هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی نسبت به رفع آن اقدام کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/04/07 05:27 ب.ظ | دفعات بازدید: 1881 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot