ARAZKHABAR.IR

۱۴۷هزار مسافر نوروزی از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کردند


۱۴۷هزار مسافر نوروزی از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کردند آراز خبر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد بالغ بر ۱۴۷ هزار مسافر نوروزی از پایانه های مرزی استان خبر داد.

ایرج دست نشان در گفت و گو با خبرنگار افزود: از آغاز طرح نوروزی ۱۴۰۳ تاکنون بالغ بر ۱۴۷ هزار مسافر ایرانی و خارجی، ۴۲۷ اتوبوس و ۷ هزار و ۸۰۵ دستگاه سواری ایرانی و خارجی از پایانه های مرزی استان تردد کردند.

وی پایانه رازی با ۶۰ هزار مسافر پرترددترین مرز استان است، یاد آور شد: بعد از پایانه مرزی رازی، پایانه مرزی بازرگان با ثبت تردد ۳۹ هزار و ۶۲۷ تردد و ۱۲۹ اتوبوس و ۲۶۸۶ دستگاه سواری در رتبه دوم بیشترین تردد ها در بین پایانه های مرزی استان قرار دارد.

وی ادامه داد: پایانه های مرزی سرو با ۱۸ هزار و ۸۵۷ مسافر و تمرچین با تردد بالغ بر ۱۸ هزار مسافر نیز در رتبه های بعدی قرار دارند.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در دوازدهمین روز از اجرای طرح نوروزی ۴۵ دستگاه اتوبوس و ۶۳۶ دستگاه سواری ایرانی و خارجی از پایانه های مرزی استان تردد کردند، اظهار کرد: همچنین در این روز، در مجموع ۱۵ هزار و ۳۶۶ مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کردند که پایانه مرزی رازی با ۷۱۶۹ مسافر بیشترین میزان تردد را به خود اختصاص داد.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/07 01:01 ب.ظ | دفعات بازدید: 2238 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot