ARAZKHABAR.IR

کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شیشه در ارومیه


کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شیشه در ارومیه آراز خبر-فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در ارومیه با انهدام شبکه سازمان یافته قاچاق مواد مخدر خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، در پی دریافت یک خبر موثق مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی به داخل کشور ضمن تکمیل اقدامات اطلاعاتی، همه مسیرهای احتمالی ورود این محموله را شناسایی کردند.

وی افزود: پس از ورود خودرو به داخل استان، به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار می گیرد  و در این راستا چند تیم از ماموران زبده ضمن شناسایی محور تردد این خودروها  و در پایش و کنترل مستمر در نهایت در یکی از محلات ارومیه موفق شدند خودروهای مورد نظر را متوقف کنند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: مأموران در اقدام هوشمندانه با هماهنگی مرجع قضایی، در بازرسی از مخفیگاه متهمان در پوشش (دستگاه های سنگین صنعتی) مقدار ۵۰۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: در این راستا ۶ نفر سوداگر مرگ دستگیر و ۵ دستگاه خودرو نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سردار جهانبخش در پایان با اشاره به نقش مهم فراجا در مبارزه با مواد افیونی، خاطرنشان کرد: خادمان مردم در انتظامی استان در جهت ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و بدون شک اقدامات شبانه روزی پلیس در حوزه مبارزه با مواد مخدر نقش بی‌بدیلی در ارتقاء امنیت اجتماعی دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/08 11:00 ق.ظ | دفعات بازدید: 3356 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot