ARAZKHABAR.IR

کشف بیش از ۴۸ هزار عدد شوکر، باتوم و چاقوی قاچاق در مرز بازرگان


کشف بیش از ۴۸ هزار عدد شوکر، باتوم و چاقوی قاچاق در مرز بازرگان آراز خبر-رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: بیش از ۴۸ هزار عدد شوکر، باتوم فلزی و چاقوی ضامن دار با تلاش ماموران در گمرک بازرگان ماکو کشف و ضبط شد.

آراز خبر-رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: بیش از ۴۸ هزار عدد شوکر، باتوم فلزی و چاقوی ضامن دار با تلاش ماموران در گمرک بازرگان ماکو کشف و ضبط شد.

 ناصر عتباتی در تشریح جزئیات این کشف اظهار کرد: از این تعداد، ۲۴ هزار و ۱۸۴ عدد شوکر، ۱۵ هزار و ۲۰۰ عدد باتوم فلزی و ۹ هزار و ۸۰ عدد چاقوی ضامن دار بوده است.

وی اضافه کرد: طبق بررسی‌های فنی و گزارش پایگاه شهید بهروزی شهرستان ماکو مبنی بر قاچاق شوکر و باتوم فلزی از طریق مبادی رسمی گمرک بازرگان و اظهار این اقلام به عنوان اسباب بازی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از صدور دستورات، این اقلام کشف شد.

عتباتی افزود: با هماهنگی و همکاری مؤثر اطلاعات سپاه و دستگاه قضائی این محموله کشف و نقشه‌های شوم دشمنان و معاندان نظیر همیشه نقش بر آب شد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: دستگاه قضائی در هماهنگی کامل با مجموعه‌های امنیتی و انتظامی بوده و با قاطعیت در دفاع از کیان اسلامی ایستاده است و اجازه نخواهد داد امنیت مردم به مخاطره بیافتد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/18 03:16 ب.ظ | دفعات بازدید: 2971 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot