ARAZKHABAR.IR

کاندیداهای انتخابات به دنبال خدمت به مردم باشند نه قدرت طلبی


کاندیداهای انتخابات به دنبال خدمت به مردم باشند نه قدرت طلبی امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: کاندیداها، انتخابات را میدان مسابقه برای خدمت به مردم بدانند نه قدرت طلبی.

به گزارش آرازخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهارداشت: مردم ارومیه با وجود سرمای شدید هوا بار دیگر میثاق خود را آگاهانه با ولایت تجدید کردند و زبان قاصر است از تشکر و تقدیر در برابر این همه عظمت. 

وی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا   (س) خاطرنشان کرد: بانوان، قبل از اسلام و در زمان جاهلیت اعراب هیچ جایگاهی نداشتند و حتی به گفته تمامی تاریخ‌دانان قبل از اسلام ضرب و شتم بانوان فضیلتی برای آقایان حساب می‌شد.

حجت الاسلام قریشی با بیان اینکه بعد از اسلام معیار و فضیلت برای تمامی بندگان،  تقوا و خشوع در برابر خداوند متعال شد، متذکر شد: نهایت تفکر فمینیسم و غرب که بزرگ‌ترین ظلم در حق  بانوان است، مرد انگاری این قشر در جامعه می‌باشد.

وی ادامه داد: کارهای سخت در غرب، حضور در سربازخانه‌ها و هزاران مثال از این قبیل ناشی از تفکر مردانگاری زنان می‌باشد که بزرگ‌ترین ظلم در حق بانوان است و در غرب نهادینه شده است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تصریح کرد: تمامی مردم، جوانان، مدیران و مسئولین وصیت نامه شهید سلیمانی را بخوانند و آن را سرلوحه زندگانی خود قرار دهند.

وی یادآور شد: با خون سردار شهید سلیمانی حشدالشعبی تثبیت شد، جنگ‌های داخلی عراق تمام شد، هیمنه آمریکا شکسته شد و جان دوباره‌ای به محور مقاومت داده شد و انسجام ملت ایران بیش از پیش شد.

خطیب جمعه ارومیه افزود: وصیت نامه سردار مرا به یاد احوالات مسلم بن عوسجه و  حبیب بن مظاهر  انداخت که در هنگام جان دادن حبیب بن مظاهر، حبیب به زحمت انگشت اشاره خود را تکان داد و به  او گفت علیک بهذا الامام.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تصریح کرد: کاندیداها، انتخابات را میدان مسابقه برای خدمت به مردم بدانند نه قدرت طلبی و در شرایط اقتصادی فعلی کشور کاندیداها در تبلیغات اسراف نکنند که بر اساس روایات اسراف کار برادر شیطان است.تاریخ: 1398/11/25 02:55 ب.ظ | دفعات بازدید: 573 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot