ARAZKHABAR.IR

نرخ رشد سرمایه گذاری در آذربایجان غربی به ۴.۵ درصد رسید


 نرخ رشد سرمایه گذاری در آذربایجان غربی به ۴.۵ درصد رسید استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت جذب سرمایه گذار در استان گفت: نرخ رشد سرمایه گذاری در آذربایجان غربی به ۴.۵ درصد رسیده است.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت جذب سرمایه گذار در استان گفت: نرخ رشد سرمایه گذاری در آذربایجان غربی به ۴.۵ درصد رسیده است.

محمدصادق معتمدیان یکشنبه شب در آئین بهره برداری از ۱۴۲ پروژه حوزه برق اظهار کرد: متأسفانه با توجه به شرایط امنیتی گذشته، آذربایجان‌غربی دارای کمترین نرخ سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف دولتی، حاکمیتی و خصوصی است.

استاندار آذربایجان‌غربی بیان کرد: آذربایجان‌غربی از جمله استان‌هایی است که کمترین سرمایه گذاری را در بخش‌های مختلف خود دارد که دولت مردمی سیزدهم با تاکید بر لزوم محرومیت زدایی خواستار رشد کمی و کیفی سرمایه‌گذاری در این مناطق را در اولویت کار خود قرار داده است.

معتمدیان نرخ رشد سرمایه گذاری در استان را ۴.۵ درصد اعلام کرد و گفت: سرمایه‌گذاری یکی از شاخص‌های تعریفی دولت مردمی است که تحقق رشد آن برای استان تکلیف شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه یکی از مطالبات اصلی سرمایه‌گذاران، زیرساخت‌هایی چون توسعه صنعت برق است، بنابراین در طول خدمت خود در دولت سیزدهم تلاش خواهیم کرد تا ضمن ایجاد تحول بر مسیر صنعت برق، موانع موجود در مسیر سرمایه‌گذاران را مرتفع کنیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/06/08 08:06 ب.ظ | دفعات بازدید: 6778 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot