ARAZKHABAR.IR

منطقه ویژه اقتصادی ارومیه- سرو کلنگ زنی می شود


منطقه ویژه اقتصادی ارومیه- سرو کلنگ زنی می شود آراز خبر- فرماندار ارومیه از کلنگ زنی منطقه ویژه اقتصادی ارومیه- سرو در ایام الله دهه فجر خبر داد.

غلامحسین عماری  در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در دهه فجر امسال کلنگ منطقه ویژه اقتصادی ارومیه – سرو بر زمین زده خواهد شد

وی با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی متعدد در این شهرستان که بخشی از آنها در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود، گفت: ارزش طرح‌های افتتاحی در این دهه به ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال می‌رسد.

عماری با بیان اینکه این میزان اعتبار برای افتتاح ۳۵۱ طرح عمرانی هزینه شده است، اضافه کرد: همچنین در این دهه عملیات اجرایی ۶ طرح عمرانی با اعتبار پیش بینی شده ۷۵۳ میلیارد ریال آغاز می‌شود.

وی اظهار کرد: از کل طرح‌های افتتاحی دهه فجر امسال ۱۸۴ پروژه عمرانی مربوط به دهیاری‌ها، ۵۶ طرح مخابراتی، ۳۲ طرح توزیع برق، ۱۸ طرح در حوزه راهداری، ۱۳ پروژه گازرسانی روستایی، ۱۱ پروژه آموزشی و هشت پروژه آسفالت معابر روستایی و مقاوم سازی اماکن مسکونی در حوزه بنیاد مسکن بوده است.

فرماندار ارومیه ادامه داد: همچنین در این دهه افتتاح ۲۳ طرح اقتصادی احداثی و توسعه‌ای برای افتتاح تمهید شده که مجموع تسهیلات پرداختی در این خصوص بیش از ۳۱ هزار میلیارد ریال است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/15 09:21 ق.ظ | دفعات بازدید: 2648 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot