ARAZKHABAR.IR

منابع انسانی اصلی ترین سرمایه جمعیت هلال احمر است


منابع انسانی اصلی ترین سرمایه جمعیت هلال احمر است آراز خبر- درییس جمعیت هلال احمر کشور از توزیع ۹۰۰ آمبولانس و خودروی نجات در بین استان های کشور خبر داد و گفت: البته منابع انسانی اصلی ترین سرمایه جمعیت هلال احمر است.

 پیر حسین کولیوند ظهر سه شنبه در آئین اختتامیه هفته هلال احمر که در تالار وحدت ارومیه برگزار شد، ارتقا تجهیزات بروز و پیشرفته را از اولویت‌ها دانست و افزود: ۹۰۰ دستگاه آمبولانس و خودروی نجات ترخیص شده و بزودی سهمیه استان‌ها توزیع می‌شود.

وی اظهار کرد: تعداد داوطلبین جمعیت هلال احمر کشور از ۴۶۰ هزار نفر، امروز به بیش از ۳ میلیون نفر رسیده است که اتفاق بسیار بزرگی است.

کولیوند تاکید کرد: آموزش‌های تخصصی و مهارت افزایی در جمعیت هلال احمر کشور ادامه دارد.

وی گفت: با هدف حفظ کرامت نیروی انسانی این مجموعه، بیمه و افزایش حقوق داوطلبین را در دستور کار قرار دادیم و ۲۰ هزار امدادگر بیمه شدند.

کولیوند، تولید دارو و اعضای مصنوعی هوشمند، فعالیت ۲۰۰ مرکز توانبخشی و وجود مراکز آموزشی را از افتخارات جمعیت هلال احمر کشور اعلام کرد و گفت: با حمایت رئیس جمهور، دانشگاه بین المللی نسل سوم هلال احمر راه اندازی می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های جمعیت هلال احمر در اربعین حسینی گفت: در اربعین سال گذشته، امدادگران و داوطلبین جمعیت هلال احمر کشور در ۳۲ ایستگاه سلامت و ۴ بیمارستان فعال بوده و امدادرسانی به زائرین حسینی را انجام می‌دادند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/02/25 12:15 ب.ظ | دفعات بازدید: 2031 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot