ARAZKHABAR.IR

مشکل اراضی ۸۷ هکتاری فرودگاه خوی پس از ۱۰ سال حل شد


مشکل اراضی ۸۷ هکتاری فرودگاه خوی پس از ۱۰ سال حل شد آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: مشکل اراضی ۸۷ هکتاری فرودگاه خوی پس از ۱۰ سال با پیگیری‌های به عمل آمده حل و این اراضی به محدوده شهر الحاق شد.

آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: مشکل اراضی ۸۷ هکتاری فرودگاه خوی پس از ۱۰ سال با پیگیری‌های به عمل آمده حل و این اراضی به محدوده شهر الحاق شد.

سیدمحسن حمزه‌لو روز دوشنبه در جلسه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران که به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، افزود: با الحاق به محدوده این اراضی مشکل ۲ هزار و ۲۰۰ قطعه از اراضی موجود در این منطقه حل و فصل شد.

وی ادامه داد: با این حساب چهار هزار و ۵۰۰ خانوار از صاحبان این اراضی می‌توانند از خدمات الحاق به محدوده اراضی فرودگاه متروکه خوی موسوم به اراضی گلشهر بهره‌مند شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: این الحاق به محدوده با پیگیری‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان، مساعدت مقام عالی وزارت و سازمان بازرسی تصویب و الحاق شد.

حمزه‌لو یادآور شد: توسعه شهری در راستای افزایش رفاه اجتماعی و خانه‌دار کردن آحاد مختلف مردم و حل کردن مشکل تعاونی‌های مسکن موجود با الحاق اراضی رفع می‌شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/09 11:35 ق.ظ | دفعات بازدید: 2245 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot