ARAZKHABAR.IR

مسئولین با مدیریت جهادی مشکلات مردم را حل کنند


مسئولین با مدیریت جهادی مشکلات مردم را حل کنند آراز خبر- امام جمعه ارومیه گفت: مسئولین نظام مکلفند با کار جهادی مشکلات مردم را حل کنند.

آراز خبر- امام جمعه ارومیه گفت: مسئولین نظام مکلفند با کار جهادی مشکلات مردم را حل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی ۲۹ اردیبهشت در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلای امام خمینی برگزار شد، با انتقاد از عدم مدیریت کالاهای اساسی، اظهار کرد: چرا مردم باید برای تهیه موادغذایی، نان و مرغ با کمبودهای مواجه شوند. 

قریشی تصریح کرد: وجود این مشکلات و کمبودها قابل قبول نیست لذا مسئولان باید برای هر مشکلی از قبل برنامه ریزی، مدیریت داشته باشند تا مردم با مشکل مواجه نشوند. 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به سالگرد ارتحال حجت الاسلام حسنی خاطر نشان کرد: حجت الاسلام حسنی نماد مبارزه آذربایجان و نماد ولایت مداری است باید با تجلیل از این مجاهد نستوه نشان دهیم ملت آذربایجان قدردان علمای تاثیر گذار هستند.

وی با اشاره به در پیش بودن روز دختر و  دهه کرامت یاد آور شد: دشمن در پی رواج بی بند وباری و بی عفتی و از بین بردن استحکام خانواده ها است باید سرپرستان خانواده مراقب فرزندان خود بوده و در تربیت خانواده خود تلاش کنند.

قریشی اظهار کرد: سوم خرداد و آزادی خرمشهر از روزهای افتخار آمیز ملت ایران است باید خاطره و فرهنگ ایثار و شهادت را زنده نگه داشت.

امام جمعه ارومیه ادامه داد: عمل سیاسی و عبادی حج یک امر واجب است و هرکس توانایی دارد باید این فریضه را انجام دهد چرا که حج وسیله قیام کل انسان ها و مسئله تمدن سازی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/02/29 01:25 ب.ظ | دفعات بازدید: 3651 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot