ARAZKHABAR.IR

مردم ارومیه با تجمع خشم‌آلود، انزجارشان را از رژیم صهیونیستی اعلام کردند


مردم ارومیه با تجمع خشم‌آلود، انزجارشان را از رژیم صهیونیستی اعلام کردند آراز خبر- مردم ارومیه امروز با تجمع خود در میدان انقلاب اسلامی، خشم و انزجارشان را از حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق اعلام کردند.

 در پی حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق که منجر به شهادت هفت تن از هم وطنانمان از جمله سردار محمدرضا زاهدی فرمانده سپاه قدس در لبنان و سوریه شد جمعی از شهروندان ارومیه‌ای با حضور در میدان انقلاب اسلامی، خشم و انزجار خود را از این اقدام جنایتکارانه اعلام کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی اجتماعی دانشگاه ارومیه سخنران این تجمع در ارومیه است که با محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به دمشق درسوریه گفت: این اتفاق نشان از قدرت و هیمنه این رژیم نیست بلکه از ضعف و ناتوانی آنهاست که فکر می‌کنند با قلدی جایی در جامعه جهانی دارند.
محمدحسن جوادی ادامه داد: حمله به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق مهر دیگری بر جعلی بودن این رژیم کودک‌کش است و که به کودک و مردم عادی نیز رحم نمی‌کند.

مردم ارومیه با تجمع خشم‌آلود، انزجارشان را از رژیم صهیونیستی اعلام کردند
وی با اشاره به طوفان القصی گفت: این رخداد در واقع ۷۵ سال دروغ، رسوایی و پوچ بودن همه ادعاهای دروغین آنها ثابت کرد که حال با ۶ ماه حمله مداوم نیز نتوانستند از پوچی خود فرار کنند.
وی افزود: به برکت خون شهدا است که جعلی بودن رژیم صهیونیستی روز به روز آشکارتر می‌شود و شهدای دیروز در سالروز شهادت حضرت علی(ع) نشان داد که این خون‌ها خیبر شکن هستند.

جوادی با اشاره به وظیفه جهانی در کمک به مردم غزه گفت: تمامی آیات قرآن کریم تکالیف انسانی در جهان هستی را برای مسلمانان آشکار ‌می‌کند اما خداوند متعال در قرآن کریم بارها بر یاری به مومنان در هر حال را تاکید کرده و آن را از وظیفه مسلمان عونان کرده است.
وی با بیان اینکه دشمنان ایران همیشه برطبل‌های توخالی خود چنان می‌زدند که جمهوری اسلامی چهلمین سالگرد خود را نخواهد دید افزود: در ۴۶ سال گذشته همه فتوحات و پیروزی‌های ایران اسلامی مثال زدنی است و همین گذشت زمان نشان دهنده ادعا توخالی رژیم صهیونیستی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/14 08:46 ب.ظ | دفعات بازدید: 2157 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot