ARAZKHABAR.IR

محموله بزرگ ماده مخدر شیشه در ارومیه توقیف شد


محموله بزرگ ماده مخدر شیشه در ارومیه توقیف شد آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از توقیف یک محموله بزرگ ماده مخدر شیشه در شهرستان ارومیه خبر داد و گفت: وزن این محموله ۱۱۷ کیلوگرم است.

آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از توقیف یک محموله بزرگ ماده مخدر شیشه در شهرستان ارومیه خبر داد و گفت: وزن این محموله ۱۱۷ کیلوگرم است.

سردار رحیم جهانبخش روز چهارشنبه با بیان اینکه در این ارتباط باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر نیز منهدم شد، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، در پی دریافت یک خبر موثق مبنی بر انتقال محموله مواد روانگردان صنعتی از مرزهای شرقی به داخل کشور ضمن تکمیل اقدامات اطلاعاتی، همه مسیرهای احتمالی ورود این محموله را شناسایی کردند.

وی اظهار کرد: پس از ورود ۲ دستگاه خودرو به داخل استان، به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار گرفتند و چند تیم از ماموران زبده ضمن شناسایی محورهای تردد این خودروها در پایش چند ساعته در نهایت طی ۲ عملیات ضربتی و همزمان در ورودی شهر ارومیه و همچنین شهرستان سردشت موفق شدند خودروهای مورد نظر را متوقف کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: ماموران در اقدام هوشمندانه در بازرسی از خودروهای توقیف شده ۱۱۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که به صورت حرفه‌ای جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.

سردار جهانبخش اضافه کرد: در این راستا چهار سوداگر مرگ دستگیر و یک دستگاه پژو پارس و یک دستگاه تریلی نیز توقیف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی بر مبارزه جدی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر تاکید کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/02/27 09:09 ق.ظ | دفعات بازدید: 3181 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot