ARAZKHABAR.IR

قرارگاه حمزه سیدالشهدا و سپاه شهدای آذربایجان غربی حادثه تروریستی شیراز را محکوم کردند


قرارگاه حمزه سیدالشهدا و سپاه شهدای آذربایجان غربی حادثه تروریستی شیراز را محکوم کردند قرارگاه حمزه سیدالشهدا و سپاه شهدای آذربایجان غربی با صدور بیانیه مشترک حادثه تروریستی شیراز را محکوم کردند.

گروه خبر به گزارش آراز خبر،سپاه شهدای آذربایجان غربی و قرارگاه حمزه سیدالشهدا در پی حادثه تروریستی روزگذشته در شاهچراغ شیراز بیانیه مشترک داده ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی تاکید کردند: فرزندان و خادمین ملت انقلابی ایران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ کوبنده و پشیمان کننده ای به عاملین و آمرین این جنایت هولناک خواهند داد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ «آل عمران ۱۶۹»

بار دیگر دست جنایتکار استکبار جهانی توسط جریان ساخته دست آمریکا در اقدامی کور و ناجوانمردانه باعث به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان مظلوم و داغدار کردن جامعه ایرانی شدند.

هنوز تاریخ جنایات وهابیون تکفیری در نجف و کربلا و کشتن هزاران زائر بی‌گناه در کنار بارگاه سیدالشهدا علیه‌السلام در روز عید غدیر سال ۱۳۱۶ هجری قمری را از یاد نبرده؛ هنوز خاک خان طومان و موصل از خون مدافعان حرم سرخ است و هنوز صدای ضجه و ناله‌ی زن و مرد و کودک سوری در گوش ویرانه‌های خسته باقی است که دوباره دست نحس تکفیر؛ داغی تازه به قلب داغدار زمین گذاشت و این بار قسمت سنگ‌فرش‌های مضجع مقدس احمد بن موسی علیه‌السلام بود که با صورتی سرخ از خون زائرین بیگناه ضجه بزند که (بأی ذنب قتلت)... و نهیبی بر ما که به یاد بیاوریم که چه سرورانی بر دار رفتند و چه سردارانی بی‌سر شدند تا این حرم ایمن بماند و باز تلنگری باشد بر اینکه امنیت گوهری است بی‌بدیل و بی‌جهت نیست که در این فتنه اخیر دشمن دست روی تخریب مدافعان امنیت این مرز وبوم گذاشته است.

این اعمال کورکورانه تروریستی و هدف قرار دادن آحاد مردم به ویژه کودکان نشان از آن دارد که این مزدوران معاند، نه تنها بویی از انسانیت نبرده اند بلکه برای دستیابی به اهداف پلیدشان از هیچ جنایتی فروگذار نیستند.

امروز دشمن به واسطه اینکه در مواجهه با ملت انقلابی ایران ناتوان بوده، با تمام قوا وارد عرصه شده و این جنگ ترکیبی را رقم زده است، ولی مردم انقلابی ایران اسلامی همچون گذشته با بصیرت انقلابی فتنه‌ها را دریافته و با وحدت کلمه، همدلی و پیروی از منویات مقام عظمای ولایت ‌این بار نیز با دشمن شناسی مانع از نقشه ها و خواب های شوم استکبار و ایادی و مزدورانش برای میهن اسلامیمان خواهند شد.

قطعا فرزندان و خادمین ملت انقلابی ایران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ کوبنده و پشیمان کننده ای به عاملین و آمرین این جنایت هولناک خواهند داد تا ابد فکر تعرض به میهن عزیز و مردم بزرگوار ایران اسلامی در افکار شیطانی و پلیدشان را نداشته باشند.

سپاه شهدای آذربایجان غربی و قرارگاه حمزه سیدالشهدا ضمن محکوم کردن این اقدام که از خوی ددمنشی دشمن سرچشمه ‌می‌گیرد، شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان متدین در حادثه تروریستی بارگاه مقدس حضرت احمد بن موسی (ع) شیراز را به ملت شریف ایران، رهبر معظم انقلاب و محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج) تسلیت گفته و برای تمامی شهدای این حادثه تاسف‌بار علو درجات و برای بازماندگان آنان صبر جمیل و برای مجرومان شفای عاجل از درگاه خداوند متعال خواستار است.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/05 09:36 ب.ظ | دفعات بازدید: 2975 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot