ARAZKHABAR.IR

طرح پوشش اجباری بیمه درمانی از موثرترین اقدامات در حوزه درمان


طرح پوشش اجباری بیمه درمانی از موثرترین اقدامات در حوزه درمان معاون اول رئیس جمهور گفت:طرح پوشش اجباری بیمه درمانی جزو بهترین و موثرترین اقداماتی است که در حوزه درمان اجرا می‌شود و باید قدردان اجرای این طرح باشیم.

به گزارش آرازخبر، اسحاق جهانگیری در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) میاندوآب با بیان اینکه دولت از هر جناحی باید در راستای توسعه و تامین نیازهای مردم و زیربناهای لازم تلاش کند، اظهار داشت: زیرساخت های بهتر موجب امنیت پایدار می‌شود که مقوله اصلی و لازمه توسعه پایدار است.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: برخلاف تمام فشارها و تهدیدات، اقدامات بسیاری در کشور انجام شده و در سال‌های مختلف با وجود تحریم‌ها و تهدیدات علیه ایران، شاهد روند رشد و توسعه بوده‌ایم.

جهانگیری  با بیان اینکه در اوج تحریم‌ها بنزین صادر می‌کنیم و نباید اجازه تفکر غلط مبنی بر اثرگذاری فشارها را بدهیم، گفت: در هر زمینه‌ای شاهد پیشرفت و توسعه هستیم، سرمایه فقط نفت و معدن نیست بلکه نیروهای صادق و کاربلد اصلی‌ترین سروایه و دلیل پیشرفت هستند.

وی را تاکید بر اینکه طرح‌های دارای فایده برای مردم باید به پایان برسند، استدلال‌های مختلف به منظور معطل ماندن درست نیست، ابراز داشت: طرح‌های توسعه محور در غرب کشور با توان در حال اجرا است و تقریبا طرح‌های آبی، خاکی در منطقه به پایان رسیده است.

جهانگیری خواستار شد: باید اقداماتی انجام شود که مسیر زرینه رود در داخل شهر میاندوآب بهبود یافته و با کمک وزارت کشور و توسط شهرداری نسبت به اصلاح و بهبود وضعیت این مسیر اقدام شود.

وی با بیان اینکه در حوزه صنعت باید به چنین مناطقی توجه شده و نسبت به بررسی‌های میدانی اقدام شود، یادآور شد: این منطقه پتانسیل قوی معدنی دارد و باید نسبت به پیگیری و بکارگیری ظرفیت‌های ویژه توجه شود.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: پروژه پتروشیمی میاندوآب باید به پایان برسد چراکه بعد از اجرای ۹۷ درصد، دیگر معطل ماندن آن مفهومی ندارد.تاریخ: 1398/08/23 11:59 ق.ظ | دفعات بازدید: 7170 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot