ARAZKHABAR.IR

طرح ضربتی برخورد با خودروهای هنجار شکن در آذربایجان‌غربی آغاز شد


طرح ضربتی برخورد با خودروهای هنجار شکن در آذربایجان‌غربی آغاز شد آراز خبر- جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: طرح ضربتی و ۲ روزه برخورد با خودروهای شوتی، هنجار شکن، تغییر وضعیت و نقص فنی در استان آغاز شد.

سرهنگ سامان غنی زاده  با تاکید بر لزوم برخورد با خودروهای هنجارشکن افزود: خودروهای شوتی علاوه بر اینکه در حوزه قاچاق مشکلاتی را برای کشور به همراه دارند، در حوزه ترافیکی نیز ایجاد مشکل می کنند.

وی با بیان اینکه خودروهای هنجار شکن با اقدامات مجرمانه‌شان جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند، اضافه کرد: متاسفانه شاهد افزایش تصادفات این قبیل خودروها با دیگر ماشین‌ها هستیم بنابراین برخورد با خودروهای هنجارشکن تبدیل به مطالبه عمومی در جامعه شده است.

وی ادامه داد: شرایط ایمن و آرام برای تردد عموم جامعه در خیابان‌ها و جاده‌ها باید همیشه پایدار باشد و با هر گونه هنجارشکنی در این زمینه برخورد خواهیم کرد.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: در طرح هایی که در این خصوص طی هفته های گذشته صورت گرفته، صدها خودرو شوتی و بدون پلاک کشف و به پارکینگ منتقل شده اند که طبق قانون باید صاحبان آنها نسبت به بهبود وضعیت خودرو خود اقدام کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/06 10:46 ق.ظ | دفعات بازدید: 3109 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot