ARAZKHABAR.IR

ضدعفونی میدان میوه و تره شهرداری ارومیه بصورت شبانه روزی جهت پیشگیری از شیوع کرونا


ضدعفونی میدان میوه و تره شهرداری ارومیه بصورت شبانه روزی جهت پیشگیری از شیوع کرونا رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردی های کشاورزی شهرداری ارومیه گفت: میدان میوه و تره بار بصورت شبانه روزی جهت پیشگیری از شیوع کرونا ضد عفونی می شود.

به گزارش آرازخبر، غلام رضا حافظی با اشاره به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اظهارداشت: در این راستا میدان میوه و تره بار توسط نیروهای شهرداری ضد عفونی و همچنین عملیات ضد عفونی محل اداری سازمان نیز بصورت روزانه صورت می گیرد و دستکش و ماسک نیز در بین نیروهای شاغل در میدان توزیع شده است.

حافظی افزود: ارباب رجوع میدان میوه تره بار نیز بصورت پیوسته توسط دستگاه های تب سنج کنترل می شوند.

وی ادامه داد: همچنین بزرگترین و مجهزترین دستگاه سم پاش و محلول پاش ضد عفونی کننده و گند زدایی خودرو ها جهت پیشگیری از شیوع کرونا در ورودی میدان میوه و تره بار شهرداری راه اندازی شد.

حافظی افزود: دستگاه نیمه اتوماتیک محلول پاش ضدعفونی کننده در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و سلامت شهروندان و مراجعه کنند گان به همت کارشناسان سازمان طراحی و نصب شده است.

وی با بیان اینکه مخزن این دستگاه ۲۰۰۰ لیتر است، اظهار کرد: در هر ۳ ثانیه ، یک خودرو باری با قدرت پرتاب ۴ متر محلول پاشی و گند زدایی می شود.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردی های کشاورزی شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد: روزانه بیش از یک هزار دستگاه خودرو به میدان میوه و تره بار شهرداری ارومیه تردد می کنند.

وی با بیان اینکه جهت پیشگیری از شیوع کرونا میدان دواب از 14 اسفند تعطیل شده است، عنوان کرد: با ابلاغ دامپزشکی استان نسبت به تعطیلی میدان دواب اقدام شد و همچنین بازار کهنه فروشان نیز به دستور فرمانداری شهرستان ارومیه تعطیل شده است که با شکست ویروس کرونا مجدا باز می شوند.تاریخ: 1398/12/25 08:48 ق.ظ | دفعات بازدید: 2387 | چاپ