ARAZKHABAR.IR

شکست امین طاهری در جام تختی و تکرار مبارزه به دلیل اشتباه داوری


شکست امین طاهری در جام تختی و تکرار مبارزه به دلیل اشتباه داوری آراز خبر-مبارزه امین طاهری مقابل مرتضی جان محمدی در کشتی آزاد جام تختی به دلیل محرز شدن اشتباه داوری بار دیگر تکرار شود اما جان محمدی دوباره حاضر به مبارزه نشد.

آراز خبر-مبارزه امین طاهری مقابل مرتضی جان محمدی در کشتی آزاد جام تختی به دلیل محرز شدن اشتباه داوری بار دیگر تکرار شود اما جان محمدی دوباره حاضر به مبارزه نشد.

 طاهری پس از این شکست شدیداً نسبت به عملکرد داوران اعتراض کرد در نهایت با تأیید هیئت ژوری مبنی بر اشتباه محرز تیم داوری، گوینده سالن اعلام کرد این مبارزه یک بار دیگر تکرار خواهد شد.

پس از اعلام این رأی، فردین معصومی که فرزندش امیررضا معصومی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم این مسابقات کشتی می‌گیرد و امین طاهری یکی از رقبای اوست، خود را به کنار میز داوران رساند و شدیداً به این موضوع معترض شد. تعدادی از تماشاگران نیز به سمت داوران اشیایی را پرتاب کردند و حتی پس از ترک سالن بار دیگر به کنار تشک بازگشت و قصد اعتراض داشت که این بار با حضور پژمان درستکار سرمربی تیم ملی به سالن گرم بازگشت. علیرضا رضایی نیز با رئیس کمیته داوران در این باره گفتگو کرد و معتقد بود طاهری ضربه فنی نشده است.

در نهایت با تأیید هیئت ژوری مبنی بر اشتباه محرز تیم داوری، گوینده سالن اعلام کرد این مبارزه یک بار دیگر تکرار خواهد شد. اما در بار دوم جان محمدی نیز برای برگزاری دوباره روی تشک حاضر نشد.

پس از اعلام این رأی، فردین معصومی که فرزندش امیررضا معصومی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم این مسابقات کشتی می‌گیرد و امین طاهری یکی از رقبای اوست، خود را به کنار میز داوران رساند و شدیداً به این موضوع معترض شد. تعدادی از تماشاگران نیز به سمت داوران اشیایی را پرتاب کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/05 12:39 ب.ظ | دفعات بازدید: 3039 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot