ARAZKHABAR.IR

اجازه خلل امنیتی در برگزاری انتخابات آذربایجان غربی نمی دهیم


اجازه خلل امنیتی در برگزاری انتخابات آذربایجان غربی نمی دهیم آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: اجازه کوچکترین خلل امنیتی و انتظامی در برپایی هر چه با شکوهتر این حماسه بزرگ را نخواهیم داد.

 سردار رحیم جهانبخش ظهر جمعه در بازدید از یکی از شعب اخذ رأی در ارومیه اظهار کرد: هرگونه فعالیتی که به برهم زدن نظم و امنیت جامعه منتج شود، در رصد انتظامی استان است.

وی ادامه داد: با آمادگی، تلاش شبانه روزی و هوشمندانه نمی‌گذاریم کوچک‌ترین خدشه‌ای به امنیت و آرامش مردم عزیزمان به ویژه در بحث انتخابات وارد شود.

سردار جهانبخش با تاکید بر اینکه در انتخابات ریاست جمهوری، اجازه کوچک‌ترین خلل امنیتی و انتظامی در برپایی هر چه با شکوه تر این حماسه بزرگ را نخواهیم داد، گفت: انتخابات رزمایش بزرگ ملت ایران است که حضور پرشور و شعور مردم در این رزمایش، دوستان را امیدوار و دشمنان را مأیوس و نا امید خواهد کرد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: افعال مجرمانه‌ای همچون تلاش برای تشویش اذهان عمومی، سیاه نمایی و شایعه پراکنی، هرگونه دعوت به عدم مشارکت در انتخابات و هرگونه فعالیتی که به برهم زدن نظم و امنیت جامعه منتج شود، در رصد انتظامی استان بوده و کسانی که با صف آرایی سعی می‌کنند در مقابل اراده مردم بایستند پاسخ خود را از طریق حمایت‌های پلیس مشاهده خواهند کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/04/08 01:41 ب.ظ | دفعات بازدید: 1780 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot