ARAZKHABAR.IR

شهرستان پلدشت اولین شهید مدافع سلامت را تقدیم کرد


شهرستان پلدشت اولین شهید مدافع سلامت را تقدیم کرد سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: مسئول فوریت های پزشکی این شهرستان، اولین شهید مدافع سلامت پلدشت شد.

دکتر مهدی شاهی با اعلام این خبر گفت: مرحوم «حجت ولی نژاد»، مدافع سلامت پلدشت که دوستان او را به مسئول فداکار فوریت پزشکی پلدشت می شناختند بعد از کمک به همنوعان خود در راه خدمت به مردم شریف شهرستان و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل عظیم مدافعان سلامت پیوست.

وی تاکید کرد: از دست دادن کادر پزشکی مرحوم «حجت ولی نژاد» موجب تاثر و تالم شدید قلبی کادر درمانی شهرستان و سایر همکاران حوزه سلامت شد، این واقعه به همه ما آموخت کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.

دکتر شاهی تاکید کرد: بی شک از دست دادن این عزیزان که با تخصص خود می توانند جان بسیاری از انسانها را نجات دهند بسیار باعث تاثر و تاسف است و جامعه و مردم از بودن آنها و از خدمات ارزشمندشان محروم خواهند شد.

به گزارش آراز خبر به  نقل از شبکه بهداشت شهرستان، وی اضافه کرد: گلایه من به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان از کسانی است که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند، بدون توجه به فاصله گذاری های اجتماعی و بدون ماسک در خیابانها و در مجالس حضور پیدا می کنند و این یعنی خودخواهی، که تاوان این بی احتیاطی ها و این خودخواهی ها را می بایست عزیزان این افراد و در نهایت همه مردم شهرستان و کادر بهداشت و درمان بدهند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدشت اظهار کرد: امیدوارم که با رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به خصوص همکاران حوزه سلامت استان نباشیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/08/29 11:59 ق.ظ | دفعات بازدید: 2748 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot