ARAZKHABAR.IR

شناسایی مشاورین املاک فاقد مجوز در آذربایجان‌ غربی


 شناسایی مشاورین املاک فاقد مجوز در آذربایجان‌ غربی آراز خبر- استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر شناسایی بنگاه‌های مشاور املاک غیرمجاز در یک زمان‌بندی مشخص گفت: بانک اطلاعاتی مشاورین املاک تهیه شده و متخلفین اخطاریه‌های لازم را دریافت و این واحدهای صنفی تعیین تکلیف شوند.

آراز خبر- استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر شناسایی بنگاه‌های مشاور املاک غیرمجاز در یک زمان‌بندی مشخص گفت: بانک اطلاعاتی مشاورین املاک تهیه شده و متخلفین اخطاریه‌های لازم را دریافت و این واحدهای صنفی تعیین تکلیف شوند.

 محمدصادق معتمدیان در چهاردهمین جلسه شورای تامین مسکن آذربایجان‌غربی اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های دولت در راستای ساماندهی بازار مسکن و شناسایی متخلفان، طرح ساماندهی بنگاه‌های مشاور املاک اجرا شده و بعد از شناسایی و صدور اخطاریه به بنگاه‌های مشاور املاک متخلف، طی زمان بندی مشخص واحدهای متخلف بسته شوند.

وی افزود: اتحادیه، بانک اطلاعاتی دقیق و درست داشته باشد و به وظایف قانونی خود در راستای نظارت بر فعالیت بنگاه‌های مشاور املاک عمل کند.

استاندار آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: با توجه به اینکه طرح ساماندهی بازار مسکن برای نخستین بار اجرا می‌شود، با بسیج امکانات و ترویج آموزش‌های لازم، اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف از طرح ساماندهی املاک صورت گیرد.

وی ادامه داد: اتحادیه‌ بنگاه‌های مشاور املاک با پاسخگویی، بر فعالیت واحدهای این صنف نظارت دقیق داشته و با متخلفان برخورد جدی صورت گیرد.

معتمدیان همچنین یادآور شد: بازرسی‌ها جدی گرفته شده و هر بخشی که مسئولیت دارد، نظارت جدی بر حوزه فعالیت خود داشته باشد تا بخشی از مشکلات ما که ناشی از عدم نظارت‌هاست، رفع شود.

وی گفت: از ظرفیت رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی عملکرد بازرسی‌ها استفاده شده و از ظرفیت مردم برای شناسایی بنگاه‌های مشاورین املاک بهره‌برداری لازم صورت گیرد.

استاندار آذربایجان‌ غربی در پایان تاکید کرد: فرمانداران نظارت‌ها را در سطح شهرستان‌ها افزایش داده و بر این امر اهتمام ویژه داشته باشند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/01 08:21 ق.ظ | دفعات بازدید: 3080 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot