ARAZKHABAR.IR

رزمایش فاتحان خیبر نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور برگزار می شود


رزمایش فاتحان خیبر نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور برگزار می شود سرتیپ حیدری گفت: رزمایش " فاتحان خیبر" با حضور تعدادی از یگان‌های نیروی زمینی ارتش، فردا در منطقه شمال غرب آغاز می‌شود.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر,امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: رزمایش " فاتحان خیبر" با حضور تعدادی از یگان‌های نیروی زمینی ارتش، فردا جمعه در منطقه شمال غرب آغاز می‌شود.

فرمانده نزاجا با اعلام خبر فوق گفت: رزمایش " فاتحان خیبر" با حضور یگان‌های زرهی، توپخانه، پهپاد، جنگال و با پشتیبانی آتش بالگرد‌های هوانیروز فردا در منطقه شمال غرب آغاز می‌شود.

وی افزود: این رزمایش با حضور بخشی از تجهیزات و توانمندی‌های رزمی یگان‌ها و با هدف ارتقای آمادگی رزمی در این منطقه برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به برگزاری رزمایش "فاتحان خیبر" در منطقه شمال غرب کشور افزود: رزمایش‌های نیرو‌های مسلح ما در این منطقه و نقاط مختلف کشور برابر یک برنامه ریزی دقیق و بر اساس برنامه تقویمی اجرای رزمایش‌های یگان‌ها و با هدف آزمایش سلاح ها، تجهیزات و ارزیابی آمادگی رزمی نیرو‌های مسلح در هر صحنه از جغرافیا و مرز‌های جمهوری اسلامی ایران است.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1400/07/08 02:55 ب.ظ | دفعات بازدید: 4044 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot