ARAZKHABAR.IR

راه اندازی جشنواره فروش اینترنتی کالا توسط واحد های صنفی در استان


راه اندازی جشنواره فروش اینترنتی کالا توسط واحد های صنفی در استان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: با عنایت به مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا و در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، به منظور مقابله با شیوع بیماری مذکور و با توجه به وضعیت رکودی بازار و تعطیلی واحد های تجاری در این برهه از زمان و نیز در جهت تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید» مقرر گردیده جشنواره فروش اینترنتی محصولات توسط واحدهای صنفی استان راه اندازی شود.

 به گزارش آرازخبر، محمد دهقان اظهارداشت: با عنایت به مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا و در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، به منظور مقابله با شیوع بیماری مذکور و با توجه به وضعیت رکودی بازار و تعطیلی واحد های تجاری در این برهه از زمان و نیز در جهت تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید» مقرر گردیده جشنواره فروش اینترنتی محصولات توسط واحدهای صنفی راه اندازی شود.

وی افزود: این طرح با هدف گسترش همدلی مردم و اصناف و تامین نیاز مصرف کنندگان با بهره گیری از فضای مجازی، تقویت هر چه بیشتر تجارت الکترونیکی و حضور هر چه بیشتر اصناف در ارائه کالا و خدمات از طریق اینترنت، ترغیب مردم به خرید اینترنتی و کاهش ترددهای غیرضروری و تقویت فروش اینترنتی و همچنین ایجاد رونق اقتصادی در سطح کشور اجرا گردد.

دهقان تأکید کرد: بر این اساس واحدهای صنفی متقاضی مشارکت در طرح مذکور چنانچه قبلا عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی بوده باشند می توانند پس از ورود به سایتEcunion. ir (اتحادیه کشوری کسب کار های مجازی ) بر روی پویش از "خانه بخریم" کلیک کرده و فروش اینترنتی نمایند. درصورتیکه عضو اتحادیه نیستند به آدرسasnaf.bazargaheiran.ir مراجعه و پس از طی مراحل ثبت نام ، کالای مورد نظر خود را بارگذاری و فروش نمایند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: جهت تسهل در امورات اصناف و کسبه محترم، اتاق های اصناف و اتحادیه های تحت پوشش موظفند پیگیری ها و هماهنگی های لازم را با اتحادیه کشوری که همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 10 صبح لغایت 21 آماده پاسخگویی به سوالات می باشد، به عمل آورند.تاریخ: 1399/01/16 10:08 ق.ظ | دفعات بازدید: 876 | چاپ