ARAZKHABAR.IR

دشمن درصدد است با تزریق فرهنگ وارداتی خود در جامعه ایران رسوخ کند


دشمن درصدد است با تزریق فرهنگ وارداتی خود در جامعه ایران رسوخ کند امام جمعه ارومیه گفت: دشمن درصدد است با تزریق فرهنگ وارداتی خود در جامعه ایران رسوخ کند و با تغییر فرهنگ و فکر مردم بر کشور مسلط شود.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در خطبه های امروز نماز جمعه ارومیه با بیان اینکه غرب با تغییر فرهنگ درصدد تسلط و تسخیر دیگر کشورهاست گفت: دشمن درصدد است با تزریق فرهنگ وارداتی خود در جامعه ایران رسوخ کند و با تغییر فرهنگ و فکر مردم بر کشور مسلط شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد فرهنگ اهمیت موضوع فرهنگ در هر جامعه، مسئله فرهنگ را پایه و اساس تمام زوایای زندگی عنوان کرد و گفت: در اغتشاشات اخیر ایران نیز افرادی که فکرشان توسط امپراطوری رسانه‌ای غرب تغییر یافته بود، دست به اغتشاشات و ناامنی زدند.

امام جمعه ارومیه افزود: بعد از انقلاب مقابل فرهنگ "ما نمیتوانیم"، فرهنگ و تفکر" ما می‌توانیم" جایگزین شد و بواسطه همین تغییر فرهنگ توانستیم به دستاورد‌ها و پیشرفت‌های علمی بسیاری دست یابیم.

وی با بیان اینکه در زمان طاغوت فرهنگ شهرت طلبی و تکبر غالب بود، اما انقلاب فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی را جایگزین کرد، تصریح کرد: فرهنگ انقلاب اسلامی از جمله فرهنگ احسان، ساده زیستی، ایثار در جامعه سازی و جاری شود و ادامه یابد.

نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به سیاست‌های برنامه هفتم و تدوین بودجه ۱۴۰۲ افزود: نمایندگان مردم در مجلس، برنامه هفتم و بودجه سال آینده را ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه ششم، با دقت تدوین کنند.

وی با بیان اینکه لازمه حل مشکلات اقتصادی، رفع موانع تولید است، تسریع در صدور مجوز‌های تولید و رفع موانع تولید را از دولت خواستار شد.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به اهمیت موضوع کشاورزی در آذربایجان غربی، گفت: مسئولان در خصوص اصلاح روش کشت، تغییر نوع کشت محصولات کشاورزی برنامه ریزی کرده و ضمن ارائه راهکار‌هایی به کشاورزان، نسبت به توزیع عادلانه کود کشاورزی و بازاریابی محصولات برنامه ریزی کنند.

وی بر لزوم حفظ اتحاد بین مردم و مسئولین تاکید کرد و گفت: اکنون زمان اختلاف نیست بلکه همه مسئولان باید متحد و با دوری از اختلافات و رفع اختلافات رودرو باهم و با برنامه ریزی به فکر رفع مشکلات مردم باشند.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1401/09/18 05:16 ب.ظ | دفعات بازدید: 4258 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot