ARAZKHABAR.IR

دستگیری یکی از مدیران شهر سردشت به جرم سهل انگاری


دستگیری یکی از مدیران شهر سردشت به جرم سهل انگاری مسئول روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: مدیر یکی از ارگان های دولتی به علت سهل انگاری در نگهداری اموال عمومی و تضییع بیت المال دستگیر شد.

به گزارش آراز خبر به نقل از روتبط عمومی دادگستری اکبر تایوغ در این زمینه اظهار کرد: یکی از مراکز دولتی در این شهرستان در اثر بی مسئولیتی و عدم پیش بینی‌های لازم توسط مسئول مربوطه مورد دستبرد سارقان واقع شده و اموال آن به سرقت رفت.

وی ارزش اموال مسروقه را بیش از ۲ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: هیچ گونه اغماض و سهل انگاری از هیچ مدیری در جهت قصور در نگهداری اموال عمومی پذیرفته نیست و با فرد خاطی در هر رتبه و مقام که باشند، برخورد خواهد شد.

مسئول روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌غربی اظهار داشت: در پرونده‌هایی که احراز شود حق الناس است باید پرداخت شود و در جاهایی که حق دولت محرز است نیز باید با رعایت انصاف حق و اموال دولتی حفاظت شود.

تایوغ بیان کرد: ماه گذشته نیز یکی دیگر از مراکز دولتی که سرقت در آن صورت گرفته بود در مرحله تشکیل پرونده کیفری علیه مدیر مربوطه قرار دارد و نتیجه آن اطلاع رسانی خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1400/06/09 04:30 ب.ظ | دفعات بازدید: 3772 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot