ARAZKHABAR.IR

دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار در ارومیه


دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار در ارومیه رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی آذربایجان غربی از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار در شهرستان ارومیه، خبر داد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،سرهنگ شمسعلی حقوردیان گفت: نظم و امنیت جامعه و آسایش مردم خط قرمز پلیس است و پلیس در برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی آذربایجان غربی می گوید: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه ۲ نفر با قدرت‌نمایی، ایجاد درگیری و مزاحمت در جلوی بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه موجب سلب آسایش عمومی و نگرانی شهروندان شده‌اند، پیگیری ماموران پلیس امنیت عمومی در این خصوص آغاز شد.

به گفته این مقام انتظامی ماموران با انجام اقدامات فنی، تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته، متهمان را که از افراد سابقه‌دار و اراذل و اوباش بودند، شناسایی و یکی از متهمان که با سلاح سرد به سمت ماموران حمله ور شده که با استفاده از قانون بکارگیری سلاح، ماموران به سمت وی شلیک که از ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفت و دستگیر و برای مداوا به بیمارستان امام خمینی منتقل شد و متهم دیگر نیز با اقتدار ماموران پلیس امنیت عمومی به چنگ قانون افتاد.

سرهنگ حقوردیان گفت: ۲ متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، و پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ارتقاء احساس آرامش در بین مردم با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/05/03 06:25 ق.ظ | دفعات بازدید: 2006 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot