برودت هوا مدارس آذربایجان غربی را در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه غیر حضوری و دانشگاه ارومیه را تعطیل کرد." />
ARAZKHABAR.IR

دانشگاه ارومیه تعطیل و مدارس آذربایجان غربی غیر حضوری شد


دانشگاه ارومیه تعطیل و مدارس آذربایجان غربی غیر حضوری شد

برودت هوا مدارس آذربایجان غربی را در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه غیر حضوری و دانشگاه ارومیه را تعطیل کرد.


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: آموزش درمدارس استان در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به علت کاهش محسوس دما غیر حضوری است.

بر پایه این اطلاعیه تعطیلی مدارس در راستای اجرای مصوبه کارگروه سوخت استان و به‌منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی انجام می‌شود، و لازم است دانش آموزان با حضور در کلاس‌های غیر حضوری در شبکه شاد روند آموزش را پیگیری کنند.

بر اساس اعلام آموزش و پرورش استان امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه برگزار خواهد شد و امتحانات داخلی لغو و زمان برگزاری متعاقبا از طریق مدیران مدارس به دانش اموزان و اولیا اطلاع رسانی خواهد شد.

این اقدام به علت پیش بینی برودت هوا و افت شدید دما و صرفه جویی در مصرف انرژی بوده و تمامی مدارس آذربایجان غربی را شامل می‌شود.

دانشگاه ارومیه فردا و پس فردا تعطیل است

روابط عمومی دانشگاه ارومیه نیز با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی این دانشگاه در دو روز آینده خبر داد و اعلام کرده است: با توجه به برودت شدید هوا و احتمال کاهش فشار گاز، مقرر شده است کلیه فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و بخش‌های اداری دانشگاه اورمیه روز سه شنبه ۲۰ دی ماه و چهارشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱ تعطیل و تاریخ برگزاری امتحانات روز‌های مذکور به بعد از اتمام امتحانات موکول شود و زمان آن متعاقبا اعلام می‌شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/10/20 07:21 ق.ظ | دفعات بازدید: 1364 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot