ARAZKHABAR.IR

خبرنگاران مهمترین رکن جهاد تبیین در جامعه هستند


خبرنگاران مهمترین رکن جهاد تبیین در جامعه هستند آراز خبر- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارومیه گفت: خبرنگاران مهمترین رکن جهاد تبیین در جامعه هستند .

آراز خبر- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارومیه گفت: خبرنگاران مهمترین رکن جهاد تبیین در جامعه هستند .

به گزارش آرا زخبر، سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و عرصه خبر افزود: سرفصل‌های سخنان رهبر معظم انقلاب در زمینه هر دو نوع جهاد یاد شده شامل خبرنگاران می‌شود و نقش آنان در این عرصه بسیار چشمگیر است.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی سابقه‌ای به قدمت تاریخ دارد و در دوران ظهور اسلام نقش اول را داشت، اضافه کرد: نیت در این زمینه نقش اساسی را ایفا می‌کند.

سرهنگ عیوضلو با اشاره به اینکه دشمن در صدد ترویج یاس و نا امیدی در کشور است، ادامه داد: دشمن سعی می‌کند با فعالیت‌های رسانه‌ای خود تمام هجمه ها را به سمت ولایت سوق دهد و رسانه‌ها باید در مقابل آنها بایستند.

وی با اشاره به تهیه و توزیع اقلام ورزشی در پایگاه‌های بسیج محلات ارومیه اظهار کرد: تاکنون ۱۷ سالن ورزشی در محلات ارومیه احداث شده و سه سالن هم نیمه تمام ‌است.

فرمانده سپاه ارومیه یادآور شد: ۱۶۷ سری سِت تنیس روی میز و ۹۸ عدد فوتبال دستی در محلات توزیع شده و ۱۵۰ عدد نیز به زودی به پایگاه‌های مقاومت در مساجد ارسال می‌شود.

سرهنگ عیوضلو با بیان اینکه فعالیت‌های سپاه به سمت مردمی شدن حرکت می‌کند، تاکید کرد: برنامه‌های فرهنگی سپاه عموم مردم را شامل شده و بیشتر در پارک‌ها اجرا می‌شود.

به گفته وی، سال گذشته چهار هزار و ۴۰۰ اردوی فرهنگی و سیاحتی توسط سپاه ارومیه برگزار شد.

فرمانده سپاه ارومیه در خصوص دیگر اقدامات عمرانی گفت: امسال ۶ کیلومتر از جاده‌های بین مزارع در روستاها با همت روستاییان و سپاه ارومیه آسفالت شده‌ است.

سرهنگ عیوضلو اظهار کرد: ۶ درصد قیر کشور به بسیج داده می‌شود تا جاده‌های بین مزارع را آسفالت کند که این موضوع اتفاق خوبی است.

وی با اشاره به اینکه آبرسانی به روستاها آغاز شده‌است، افزود: طرح‌های محرومیت زدایی سپاه از سال گذشته آغاز شده‌ و در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) پروژه‌های محرومیت زدایی به سمت آبرسانی سوق داده‌ شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/18 07:32 ب.ظ | دفعات بازدید: 3195 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot