ARAZKHABAR.IR

حکم قطعی پرونده فساد مدیریت شهری تکاب صادر شد


حکم قطعی پرونده فساد مدیریت شهری تکاب صادر شد آراز خبر-دادگستری آذربایجان‌غربی طی اعلامیه‌ای از صدور حکم قطعی پرونده فساد در مدیریت اسبق شهرداری و شورای شهر تکاب خبر داد.

در این اعلامیه که روز چهارشنبه منتظر شد، آمده است که معاونت وقت دایره فنی و درآمد شهرداری تکاب با مشارکت و همکاری رییس شورای شهر وقت تکاب به اتهام ارتکاب جرائمی نظیر تحصیل مال از طریق نامشروع، شرکت در تبانی در معاملات شهرداری با اشخاص، سوء استفاده از مقام و موقعیت شغلی به حبس، انفصال دائم از خدمات دولتی، جزای نقدی، انتشار حکم محکومیت در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار، محکوم و این حکم در مرجع تجدیدنظر استان قطعی شده است.

در ادامه این اطلاعیه نیز گفته شده است.: پرونده درخصوص بخش‌های دیگر مفتوح بوده و رسیدگی‌های قانونی لازم از طریق مرجع قضایی ذی صلاح در دست اقدام خواهد بود.

روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌غربی نیز در جوار این اعلامیه به همکاری موثر و نتیجه بخش اداره کل اطلاعات و دادگستری این استان در مبارزه با فساد اداری خصوصاً در پرونده فوق اشاره و تاکید کرده که نهادهای نظارتی آذربایجان‌غربی هماهنگی خوبی در خشکاندن ریشه فساد دارند و در این خصوص دستگاه قضایی از اقدامات نهادهای نظارتی و امنیتی حمایت قاطع دارد.

تکاب در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/02/05 12:48 ب.ظ | دفعات بازدید: 2734 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot